Sadece İçimden Geldiği İçin .

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Hepimiz sevmiş vede sevilmişizdir..Benim başımdan öyle bir olay geçti ki..aynı anda aynı yere bakmadığın halde aynı şeyi görmektir sevmek ..ayrı yerde olsan bile aynı şeyi düşünmektir sevmek..sevdiğin kişiyle aranda olan inanılmaz bir bağ olmasıdır..ben bunu en mükemmeliyle en yoğunuyla yaşadım..saatlerce ondan gelen bir şarkıyı dinleyip sabahlara kadar sevginden ötürü onu sevdiğinden ötürü ağlamaktır sevmek..içini yakan hasrete inat ısrarla onu düşünüp kavuşmayı beklemektir sevmek..sevmek dedim ya yeri gelip onsuz nefes alamamaktır..şah damarın kesilmişcesine can çekişmektir..vereceğin son nefeste bile onu düşünmektir..hayatını belkide ona endekslemektir..
Nerden aklıma geldi bilmiyorum ama paylaşmak istedim..İyiki hayatımdasın iyiki benimlesin ve iyiki varsın..seni sevmeye ve beklemeye herdaim devam edeceğim... :( :( :(

Lütfen kusuruma bakmayın..eğer foruma uygun bir yazı değilse silinebilir ..sadece bu aralar daha da bir seviyorum nedense..

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen muzzy__pepe »

üzgünüm ama sana katılamıyorumm hepimiz sevmişizdirdiyosn ya ona işte şimdiye kadar birçok ilişkim oldu ama bi türlü svecek insanı bulamadım :(

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Artık aşk-sevgi yazısını nerde görsem sen aklıma geliyorsun Gökçe abla =)

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Bende forumun aşk ve sevgi ablası oldum sanırım..hani güzin abla vs. var ya.. :haha: :haha: :haha: