Sensizliğe Sitem :=(

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

En acı yalnızlık,senin verdiğin yalnızlık oluyor,sen yokken bir şey düğümleniyor boğazıma,yutkunamıyorum.Nefes alamıyorum,sıkışıyor kalbim...Bulunduğum yerde yığılıp kalacakmışım ve bir daha hiç kalkamayacakmışım gibi geliyor banaOysa senden öncede yalnız kaldı bu yürek.Gidenlerin bıraktığı tortuyu taşımayı bildi.Bir tek sen böyle caresiz bırakıyorsun beni,bir tek sen yokluğunla beni ölüme taşıyorsun.Ama elini uzattığında değişiyor her şey,,,Yokluğunun dilimde bıraktığı o acı tat,kalbimdeki o ağrı,yüzümdeki o üzgün tavır kayboluyor,,Yüreğim deli bir ırmak gibi cağlamaya başlıyor,,Hiç bitmeyen bir coşkunun içinde buluyorum kendimi.Renklerin güzelliğini yeniden keşfediyorum,her renk'e senin adını veriyorum,,Başka hiç bir duygu sana yakın olmanın,seninle olmanın verdiği hazzı vermiyor bana.Sana ulaşacaksam eğer;hiç şikayet etmeden katediyorum kilometreleri,yolları,,içimdeki tarif edilemez o deli heyecanla aşıyorum.Gördüğümde seni,titriyorum bir yaprak misali sallanmaya başlıyorum.Saklayamıyorum gülüşlerimi,,Sevinc duygusu yüzümden bütün hücrelerime yayılıyor.''NE GÜZEL DİYORUM,,''.''YAŞAMAK NE GÜZEL,,''.Gercekten de öyle..Seninleyken hiç bir şeyden korkmuyorum.Her zorluğa katlanabilecek gucu sen veriyorsun bana...Bir de anlatabilsem sevdamı,,,Yetersiz kalıyorum bu aşkı tarif edecek kelime bulamıyorum.Yaptığım her şeyde,gittiğim her yerde sende oluyorsun.Yinede seni sana şikayet etmekten başka carem yok.Zamansız gidişlerin felc ediyor beni,yapma,,,Böylesine severken seni;yokluğunun acısına dayanmak kolay olmuyor.Hani sen varken tıkır tıkır işleyen zaman,yokluğunda duruyor.Ne gece geciyor,negündüz,,Ne içtiğim suyun tadı var,ne yediğim yemeğin..Günlerce aç kalsam hissetmem.Biliyorum,sitemimdir,doğru..Yokluğunun bu kadar dayanılmaz olduğunu söylemeyipte saklasam kime faydası olacak,,?Her zaman duyguların açıkca ifade edilmesinden yana olan ben bunu saklayabilirmiyim ki,,,???GİTME YAR..!Sensizliğin o korkunç girdabında tek başıma bırakma beni.SENİ YAŞAMAK İSTİYORUM,SENİ,,,Ve senden başka hiç kimse kandıramayacak beni... ''Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla zevk verir insana...Özlem duyarsın,hasret çekersin,değer biçersin,,Kısacası ''SENİ SEVİYORUM... Dersin o seni duymadan !!!

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

girmeyeli unutulmuşuz...sizde bensizliğe sitem mi ediyorsunuz yoksa :hoba: :hoba: :hoba: kalın sağlıcakla hepinizi çok seviyorum Allah a emanet olsun...arada yokluyorum merak etmeyin... :oley: :oley:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

gkcrm yazdı:girmeyeli unutulmuşuz...sizde bensizliğe sitem mi ediyorsunuz yoksa :hoba: :hoba: :hoba: kalın sağlıcakla hepinizi çok seviyorum Allah a emanet olsun...arada yokluyorum merak etmeyin... :oley: :oley:

Abla nerelerdesin yav?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Evet ablammm bi gidiyosun ne zaman giriyosun te :S
Sensizliğe hep sitemdeyiz :D

Kullanıcı avatarı
ForumCini
Acemi Üye