Hesap Vermeden

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Hesap Vermeden

Mesaj gönderen BHR »

Düşünmeden yazmak istiyorum...Hesaplamadan kelimeler arda arda gelince ne olacak bilmeden...Bu sefer kuralları bırakmak istiyorum hayatımdan.Bir türlü vazgeçemediğimiz şu kim neder,ne düşünürlerden...

Bir kere de olsa içimden gelenleri yaşamak istiyorum...Sebep sunmadan hayata,kendimle yüzleşmeden yaptığım yanlış ya da doğru..Yüreğimden beynime hükmeden sesi dinlemek istiyorum.Sevmek;şuursuzca sevmek,ne yaptığımı,ne dediğimi bilemeyecek kadar çok,adımı unutacak kadar çaresiz,son bir umudu olan gibi bekleyerek sevmek...Şu eski kuralları ardımda bırakarak;aşkı hak ettiği gibi yaşamak...Duyduğum heyecanı damarlarımın her ucunda hissetmek,yağan yağmura mağruz titreyerek,kelimeler ağzımdan dökülemeycek gibi kekelemek,kaçamak bakışlarda yakalamak gözlerini...

Aşkı yaşanası zamanlarda bulmak istiyorum...Sessizliğin içinde sevmek seni,kavganın,gürültünün çok ötesinde bir yerde..Kuytuya saklanmış
koyu gölgelerde sevmek..Hüzünlü bakışların hiç olmadığı bir aşk,mutluluktan parıldayan gözler,geleceğe umutlarla yelken açmış bir sevda...

Öyle bir an gelsin istiyorum ki;yanında her an ölümsüz gibi hissedebilmek,başımı omuzuna dayadığımda saatlerce güvende kalabilmek...Ve Gözlerimi kapadığımda her şeyden emin olabilmek uyandığımda yanımda olacağını bilerek...

Bambaşka bir sevgi ki bu...Seni bulana kadar beklemek;özleminle büyüyen bir çiçek gibi...Sen gelince yeşillere bürünmek..

Bahar OTAT

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Hesap Vermeden

Mesaj gönderen efsu_esila »

BHR yazdı:Bambaşka bir sevgi ki bu...Seni bulana kadar beklemek;özleminle büyüyen bir çiçek gibi...Sen gelince yeşillere bürünmek..

Bahar OTAT

Evet boyutsz bir sevda bu. Zamanı yok, mekanı yok, sonu ne olur diye hesabı yok...

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Hesap Vermeden

Mesaj gönderen BHR »

Kesinlikle öyle...Sevgiyi bir çerçeve içine alsaydık,belli boyutları olsaydı sevda olmazdı zaten...Beklenmedik zamanlarda,bilinmedik yerlerde ansızın bulmalı bizi değil mi?Ancak o zaman anlam kazanır.