Aşk Oyunu (çok hoşuma gitti)

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Aşk Oyunu (çok hoşuma gitti)

Mesaj gönderen medcezir85 »

Aşk Oyunu

"Uzun zaman önce, dünya yaratılmadan insanlar dünyaya ayak basmadan önce, iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarını bilemez vaziyette dolanıyorlarmış. Bir gün, toplanmışlar ve her zamankinden daha sıkkın oturuyorlarken Saflık ortaya bir fikir atmiş: "Neden saklambaç oynamıyoruz?" Ve hepsi bu fikri beğenmiş, ve hemen çılgın Çılgınlık, bağırmış: "Ben ebe olmak ve saymak istiyorum, Ben ebe olmak istiyorum!" ve başka hiç kimse Çılgınlığı arayacak kadar çıldırmadığı için, Çılgınlık bir ağaca yaslanmış ve saymaya baslamış, 1, 2, 3 .... Ve Cılgınlık saydıkça, iyi huylarla kötü huylar saklanacak yer aramışlar.Sefkat Ay'ın boynuzuna asılmış; ihanet çöp yığınının içine girmiş; Sevgi bulutların arasına kıvrılmış; Yalan bir taşın altına saklanacağını soylemiş ama yalan söylemiş çünkü gülün dibine saklanmış; Tutku dünyanın merkezine gitmiş; Para hırsı bir çuvalın içine girerken çuvalı yırtmış. Ve Çılgınlık saymaya devam etmiş, 79, 80, 81, 82..... Aşkın dışında,bütün iyi huylar ve kötü huylar o ana kadar zaten saklanmış,
Aşk, kararsız olduğu gibi, nereye saklanacağını da bilmiyormuş.. Bu bizi şaşırtmamalı çünkü hepimiz Aşki saklamanın ne kadar zor olduğunu biliriz. Ve Çılgınlık 95, 96, 97... ye gelmiş ve 100'e vardığı anda, Aşk sıçrayıp güllerin arasına girmiş ve saklanmış. Ve Çılgınlık bagırmış "Sağım solum sobedir, geliyorum!" ve arkasını döndüğünde, ilk önce Tembelliği görmüş, o ayaktaymış çünkü saklanacak enerjisi yokmuş. Sonra Sefkat'i ayın boynuzunda görmüs, ve ihaneti çöplerin arasında, Sevgiyi bulutların arasında, Yalanı gölün dibinde, ve Tutkuyu dünyanın merkezinde, hepsini birer birer bulmuş, sadece biri hariç.Ve Cılgınlık umutsuzluğa kapılmış, en son saklı kişiyi bulamamiş,derken Haset,aşk bulunamadiği için haset duyarak, Cılgınlığın kulağına fısıldamış:"Aşkı bulamıyorsun, O güllerin arasında saklanıyor." Ve Çılgınlık çatal şeklinde tahta bir sopa almış, ve güllerin arasına çılgınca saplamış, saplamış, saplamış, ta ki yürek burkan bir haykırma onu durdurana kadar. Ve haykırıştan sonra, Aşk elleriyle yüzünü kapayara
k ortaya çıkmış, ve parmaklarının arasından iki sicim gibi kan akıyormuş,gözlerinden. Cılgınlık Aşkı bulmak için heyecandan Aşkın gözlerini çatal sopa ile kör etmiş. "Ne yaptım ben? Ne yaptım ben? Diye bağırmış."Seni kör ettim. Nasil onarabilirim?" Ve Aşk cevap vermiş, "Gözlerimi geri veremezsin. Ama benim için bir şey yapmak istersen, benim kılavuzum olabilirsin."Ve o günden beri, Aşkın gözü kördür ve her zaman Çılgınlık yanındadır...

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

waaay....

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

söze gerek yok degilmi

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ONDAN SÖLEMEDİM ZATİ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

teşekkür ederiz :eek:

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

ondan sölemediysen neden söledin merak ettim