VARSA...Kiymetini bilin :!

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

VARSA...Kiymetini bilin :!

Mesaj gönderen gunce »

Sizi sizin kadar taniyan biri; sizi düsünen, düsünmeyi ögrenmis,sakin,uslu, efendi, oturmayi kalkmayi bilen, sevmeden edemediginiz biri; Size sizi anlatmayi seven, sizi baskalarina anlatmayi herseyden çok seven,sizin için çok sey yapmaya hazir biri; bazen biraz fazla konustugundan yakindiginiz ama ne söyledigini bildiginden hep emin oldugunuz, sizi tanidigi kadar kendini ve hayati da taniyan biri; Yalnizca esiniz olabilecek birine anlatabileceginiz sirlarinizi anlatmaktan çekinmediginiz, bazen düsüncesine siddetle ihtiyaç duydugunuz biri; Sabahin üçünde "ayip olur mu" diye endiselenmeden arayabildiginiz ve üçüne besine bakmadan size duymaniz gerekenleri söyleyen, gecenin o karanliginda kalkip isigi yakan; Kaleminiz, kagidiniz, aynaniz, saatiniz,kravatiniz olan bazen gölgeniz olan biri;
...Ve bazen vicdaniniz,eh, bazen de, uykusuz biraktiginiz için, vicdan azabiniz olan biri;
:arrow: Hayatinizda böyle biri...Var mi?

VARSA KIYMETİNİ BİLİN :!: :!: :!:

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Böyle insan bulmak çok zor. Ama benim öyle dostlarım var .Umarım olmaya da devam eder...
Bu ara Dost aranmaz rastlanılır...

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

$EI-IZAI)E yazdı:Böyle insan bulmak çok zor. Ama benim öyle dostlarım var .Umarım olmaya da devam eder...
Bu ara Dost aranmaz rastlanılır...

şanslısın o zaman kıymetini bil demeyeceğim eminim sen çok iyi biliyorsundur :!: :!: :!:
:arrow: yorumların için teşekkürler $EI-IZAI)E ;-)

Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen meyra »

Böyle kişiler dünyada çok zor bulunur. Bu insanlar belki de en zor anımızda bize destek olacaklar. Böyle kişileri kırmamaya özen göstermemiz gerekir :!: :!:

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

meyra yazdı:Böyle kişiler dünyada çok zor bulunur. Bu insanlar belki de en zor anımızda bize destek olacaklar. Böyle kişileri kırmamaya özen göstermemiz gerekir :!: :!:

haklısın meyra, yorumun için teşekkürler ;-)

Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen yosun* »

hayatımda böyle iki tane dostum var ve onlara sahip olduğum için çoooook mutluyum
keşke herkesin öyle dostları olsaa ...
:mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

yosun* yazdı:hayatımda böyle iki tane dostum var ve onlara sahip olduğum için çoooook mutluyum
keşke herkesin öyle dostları olsaa ...
:mrgreen: :mrgreen:

ne mutlu sana :D