cevapsız sorularım...

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

cevapsız sorularım...

Mesaj gönderen En[G]in »

Yaşadıklarım nedir? Kendi gönül sarayında saklı tuttuqun hislerin nedir? Nedir benden böylesine sakladıqın, kaçırdıqın? Yaşayıp da yaşatmak istemediqin? Acıların, tecrübelerin, geçmişin mi seni mahzun bırakan?
Aşk mı yoksa sevda mı, sevgi (?) mi? Seni benden alıp götüren benim dışıma bırakan nedir? Nedendir sana ulaşamayışım? Seni yaşarken seni yaşatamayışımm nedendir? Niçin aşkımı paylaşamıyorum seninle? Beni, bizi böylesine paylaşmazlıklara götüren, nedir? Birbirini tamamlayacak ama birbirinden kopuk duran ikimizin suskunluğuna sebep nedir?
Susmalarında mı bulmamı istiyorsun seni? Kendini bunca kaçırışın neden? Korkuyor musun benden? Yaşadıkların mı beni sana yakın etmeyen? Ya ben o yaşadıklarından farklıysam? Ya ben zaten seninsem? Sevemez miyim gönlümce seni? Senin kendini bana bunca hapsedişin neden?
Yaşamamı istemezken, yaşadıklarımı onaylamazken neden öülümü istemezsin benden, bilmem? Neden sevmeme izin vermiyorsun? Sevilmekten, almaktan bunca kaçışın neden? Niçin ben senken bensiz kalmak istersin? Niçin "sevdim", "seviyorum", "seveceğim" derken susturusun beni?
Aşkımı, sevdaı neden anlamazsın? Yoksa sen inanmaz mısın aska? Yoksa seven olmadı mı seni hiç? Yoksa sen sevmek nedir bilmiyor musun? Sen yıllarca koşup da yetişemediqim bir meltem misin? Islanmak, yıkanıp arınmak için yetişmeye çalışıp da kaçırdığım bir sonbahar yaqmuru musun? Sen O musun? Ben Sen miyim? Ben sensem neden sen ben deqilsin? Neden ben olmaktan kaçıveriyorsun? Bir şeyleri almak, vermek deqil midir? Almalarimizla kurtariyorsak karsimizdakini bu vermek degil midir özde?
Yoksa sen kör müsün? Aşkın gözünü kör ettiqi askı bile görmeyen misin? çölde rastladığım bir serap mısın sen, ardından koşup da ulaşamadıqım? Sen aşk mısın? Aşksan, neden yoksun? Elimden tutup da beni yürümeye çaqıran sen...şimdi hiç kimselerin olmadıqı kurak ve ıpıssız bir yerde beni öksüz bir çocuk gibi bırakmıyor musun? Aqlıyorsan gözyaşlarını silmeme neden engel oluyorsun?Nedendir boyle sonsuz susuşun? Her şeyi içine gömmene sebep nedir? Niçin yaşamayı bırakıp da anlamaya çalışırsın beni? Niçin bir kez olsun "GEL" demezsin? Niçin tek bir kez bile olsun "niçin" demezsin? niçin...?"