“bir ah ile bu alemi viran ederim ben”

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

“bir ah ile bu alemi viran ederim ben”

Mesaj gönderen ayşem23 »

Sözcükler anlatmıyor artık içimden ruhumdan aklımdan geçenleri. Susup kalıyorum konuşmak istedikçe haykırıp lanet etmek istedikçe hayata. Acıyan bir şeyler içimde ne ilacını bulabildim ne sebebini, yine bana kaldı gözyaşları. Biten her şeyin ardından dökülen gözyaşları, yine bana kaldı.. Hayatın yükünü bu kadar ağır bedeller vererek taşıyacağımı hiç düşünmemiştim. Hep güçlü olduğumu zannetmişim ama hayatın benden alıp götürdüklerini görmeyecek kadar kapamışım gözümü gerçeklere. Bu bir bedelse en gururlu halimle öderim ama bir neden istiyorum artık tek bir neden, o zaman lanet etmicem artık ağlamıyacam neden diye. Artık güçlü olmak yalnız olmak istemiyorum, sahte gülümsemelerle de yaşamak istemiyorum gerçek olan şeyleri yaşamak istiyorum hakkım olanı istiyorum sadece. İsyan değil benim ki yoruldum sadece hem de çok. Çok ağır geliyor artık yaşananların yükü çok zor geliyor nefes almak. Gidilecek son yer topraksa verilecek son hesap Allah’aysa hayatımızı bu kadar çekilmez kılan şeylere bu kadar sessiz kalmak ve boyun eğmek neden. Bizi ezip geçen ayaklar altında esir kalmak yalan sahte şeylerin hüküm sürmesini kabullenmek neden. Gerçek olan biziz gerçek olan yaşam ve gerçek olan aslında herkesin bildiğidir…

Kullanıcı avatarı
BUKALEMUN
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen BUKALEMUN »

=d> =d>