Ayşe Özyılmazer "Servet gibi dostum olmadı olamadı ah" Sabah

Köeş yazılarını ve makaleleri bu bölümümüzde paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Ayşe Özyılmazer "Servet gibi dostum olmadı olamadı ah" Sabah

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Servet gibi dostum olmadı olamadı aaah!
İpeeek! Dilhaaan! İdiiiil! Yasemiiin! Leylaaaa! Sedaaa! Çıkın dışarı! İyi gün dedim, kötü gün dedim yanınızda oldum! Hastalıkta, sağlıkta hep orada durdum! Ayrılıkta, mutlulukta taraftar oldum! Sizin yüzünüzden gitmediğim yer, yapmadığım saçmalık kalmadı! Gece üç-beş nöbetlerine diktiniz beni! Sayenizde olayların insanı oldum!

BANA VESPA BİLE YOK
Ama siz! Ama siz! Ve de siz! Bir Servet Çetin kadar arkadaş olamadınız! Elinize gözünüze dizinize dursun! Bakın şu futbolcu kardeşin dostluğuna, bir de size. Yazıklar olsun hepinize. Adam 'can dostu' Ayşe Yıldız'a doğum gününde 110 bin Euro'luk otomobil hediye ediyor. Sizin eliniz armut topluyor. Bir doğum günümde de el ele verip bana otomobil değil, Vespa bile almadınız be. Pes! Aaah! Ah! Servet'in dostu olmak varmış. 'Gerçi bu ne model dostlukmuş onu da kafam basmadı ya... Bakın sürpriz hediyeyi öğrenen adaşım Ayşe Yıldız ne demiş; "Servet'in bu hediyesi beni çok mutlu etti. Onun gibi sadık ve iyi bir dostun yeri kolay kolay dolmaz..." Hiç dolar mı ayol! İşte hepimizin aradığı dostluk da budur zaten. Yeri dolmayacak dostluklar... Tövbe tövbeee... Bunlar kimi kandırıyorlar yahu!

GÜLERİZ
Bazen basın karşısında ünlülerin yaptığı açıklamalar gerçekten çok komik oluyor. "Sevgilim" diyeceklerine, "Can dostum" demeçlemek de, böyle bir tablo söz konusuyken topumuzu kahkahalara boğuyor. Servet'le Ayşe'ye bir ömür 'iyi dostluklar' diliyorum. Elbette bu gece bizim kızları toplayıp, dostluk anlayışımızı yeniden gözden geçireceğim, kaçış yok. Son dakika: Gelen son dakika haberine göre; Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan bir reklamda çok beğendiği Naz Elmas için şöyle tweetlemiş: "Naz bana böyle baksın, arabamı bile veririm..." Şimdi bayılacağım, bu kadınlar erkekler ve ilişkiler üçgenindeki 'otomobil' hadisesi nedir yahu? Ben ne kaçırdım? Tamam biliyoruz, erkekler için arabaları candır, pek kıymetlidir, arabalı hediyeler onlar için büyük jesttir de... "Bana öyle bak sana arabamı veririm" diyen bir adama ben bir bakarım ki, o anda arabasına bindiği gibi gözyaşlarıyla basıp gitmek zorunda kalır.