ENGELLİLER İÇİN KOSGEB VE İŞKUR HİBE DESTEĞİ

Engellilerin engelsiz dünyası..
Kullanıcı avatarı
semil
Acemi Üye
Acemi Üye

ENGELLİLER İÇİN KOSGEB VE İŞKUR HİBE DESTEĞİ

Mesaj gönderen semil »

Merhaba sağ  bacağım protez. %52  oranında  engelliyim . Haberlerde İŞKUR'un Engelli girişimciler için 50.000 tl  hibe  desteği verdiğini duydum.Bu konu  hakkında bilgisi olan var mı ? Bu gün internetten  bir danışmanlık firmasını aradım siz  işkur'dan 50 bin KOSGEB'den'de 50. bin hibe 100.000 tl faizsiz  kredi desteği alabilirsiniz  dediler.Eeee  alın  dedim  ve benden 5800 tl  istediler.Bunlarun gerçekliği var mı lütfen yardım.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: ENGELLİLER İÇİN KOSGEB VE İŞKUR HİBE DESTEĞİ

Mesaj gönderen VSaBaH »

semil yazdı: 17 Mar 2018 [ 16:07 ]Merhaba sağ  bacağım protez. %52  oranında  engelliyim . Haberlerde İŞKUR'un Engelli girişimciler için 50.000 tl  hibe  desteği verdiğini duydum.Bu konu  hakkında bilgisi olan var mı ? Bu gün internetten  bir danışmanlık firmasını aradım siz  işkur'dan 50 bin KOSGEB'den'de 50. bin hibe 100.000 tl faizsiz  kredi desteği alabilirsiniz  dediler.Eeee  alın  dedim  ve benden 5800 tl  istediler.Bunlarun gerçekliği var mı lütfen yardım.
Merhaba, 
Hafta içi 444 1 567 numarasını arayınız. Oradan bilgi verirler size. Dolandırıcılara kanmayın...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
semil
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen semil »

VSaBaH yazdı: 17 Mar 2018 [ 18:10 ]
semil yazdı: 17 Mar 2018 [ 16:07 ]Merhaba sağ  bacağım protez. %52  oranında  engelliyim . Haberlerde İŞKUR'un Engelli girişimciler için 50.000 tl  hibe  desteği verdiğini duydum.Bu konu  hakkında bilgisi olan var mı ? Bu gün internetten  bir danışmanlık firmasını aradım siz  işkur'dan 50 bin KOSGEB'den'de 50. bin hibe 100.000 tl faizsiz  kredi desteği alabilirsiniz  dediler.Eeee  alın  dedim  ve benden 5800 tl  istediler.Bunlarun gerçekliği var mı lütfen yardım.
Merhaba, 
Hafta içi 444 1 567 numarasını arayınız. Oradan bilgi verirler size. Dolandırıcılara kanmayın... 

Teşekkür ederim, bu işin  dolandırıcılığını yapan çok kişi var mış.Tekrar  hatırlattığın için teşekür ederim. Verdiğiniz  numarayı aradım beni bulunduğum ildeki kosgeb'e yönlendirdi.KOSGEB'e gittim kosgeb'de beni girişimcilik kursuna yönledirdi.Kurs bitince tekrar yazacağım.

Kullanıcı avatarı
semil
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen semil »

Merhaba arkadaşlar kosgeb girişimcilik eğitimlerim  geçen  hafta bitti  ve  bu hafta içinde iş yerini kiraladım  ve kosgeb iş planımı diğer  başvuru evrakları ile birlikte  hazırlayıp kosgeb'e sundum.KOSGEB girişimci desteği kurulunu bekliyorum şimdi bu  desteği almak istiyorum .İş yeri için ortalama 85.000 tl civarında bir  harcama yaptım.
Bu KOSGEB Girişimci Desteği başvuru için size  gerebilir LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinde bir dünya 2018 yılı için kosgeb girişimci desteği başvuru şablonuna  uygun yeni ve güncel iş planı örnekleri var .Sizde  benim gibi bu iş planı örneklerinden yararlanarak aracı ve danışmanlara 1 kuruş para ödemeden kendi  girişimci iş planı dosyanızı  hazırlayabilirsiniz.Bu siteyi bize girişimcilik eğitimi veren kosgeb memuru  verdi, alın dedi bu siteden kendiniz için uygun iş planını bulun  ve buna benze proje başvuru formunuzu doldurun.Örnek iş planı varkek boşu boşuna  danışmanlara par vermeyin.Sizinde işinize çok yarayacak.