Rüştü ve Mehmet İmzaları Attı

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Rüştü ve Mehmet İmzaları Attı

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Yeni transferlerimiz Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı, basın önünde sözleşmeye imza attı.
BJK Nevzat Demir Tesisleri'deki Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı'nın imza törenine; Asbaşkan, Jimnastik ve Atletizm Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Behçet Ümitlen, Alt Yapı'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Halim Aydın ve Spor Okulları'ndan Sorumlu Yönetim Kurul Üyemiz Sayın Nedim Sarsmaz da katıldı.

Sayın Behçet Ümitlen yaptığı açıklamada Camiamız'a hayırlı olsun dileklerini ileterek, "Milli olmuş iki tane futbolcu kardeşimizi aramızda görmekten çok büyük mutluluk duyuyoruz. Rüştü kardeşimizi 14 sene önce alacaktık, kısmet bugüneymiş. Keza Mehmet Yozgatlı kardeşimizi transfer etmekten dolayı da çok mutluyuz. Camiamız'a hayırlı olsun" dedi.

Daha sonra söz alan Milli Kalecimiz Rüştü Reçber, çok mutlu olduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Bana güvenen, beni isteyen kişilerin arasındayım. Dolayısıyla ben de bu bana layık görülen değerleri en iyi şekilde kullanıp, onları mahçup etmemek için, sevindirmek için, mutlu etmek için, Beşiktaş Camiası'nı büyük başarılara ulaştırmak için buraya geldim. Hem kendi adıma hem de Beşiktaş Camiası'na hayırlı olsun."

"BEŞİKTAŞ'TA HUZURLUYUM"
Beşiktaş'ta huzurlu olduğunu belirten Rüştü, "Burada huzurluyum. Çok mutluyum. Bu formayı taşıyacağım ve bunun için herkese teşekkür ediyorum. Öncenlikle buraya gelirken hedefleri bitmemiş bir insan olarak geldim. Beşiktaş gibi köklü bir camiada olmaktan dolayı şeref duyacağımı ilettim. Onlar da isteklerini söylediler ve ben de seve seve geldim. Huzur çok önemli. Ben de huzur olacağını gördüğüm için buraya geldim. Hedefimiz önemli başarılara ulaşmak. Benim hala hedeflerim olduğu için Beşiktaş'a geldim ve bu hedeflere de burada ulaşacağım." diye konuştu.

"PARA İÇİN GELMEDİM"
Beşiktaş'a para için gelmediğini belirten Rüştü, "Beni tanıyan tanır. Para için gelmedim. Şu anki yönetimdeki kişiler de benim maddiyata önem vermediğimi bilir. Kendimde hala o gücü gördüğüm için geldim. Bu kararı aldıktan sonra keşke demedim. Bundan sonra da demem" dedi.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARINI TANIYORUM"
Beşiktaş taraftarını zaten tanıdığını söyleyen Rüştü, "Ben Beşiktaşlı taraftarın yapısını bilen bir insanım. Büyük taraftarların yapısını herkes bilir. Olumsuz birşeyler yaşamam ama büyük bir camiadan büyük bir camiaya geçmede çatlak sesleri çıkacaktır. Ben bayrağıma hizmet eden bir insanım. Herhangi bir sıkıntı çekmem. Ben buraya şerefimle geldim. Özellikle 2002 Dünya Kupası'ndan sonra milli takım futbolcularına sevgi oluştu. Ben de bu sevgiyi ilk kez İnönü'de, Beşiktaş taraftarı önünde yaşadım. Burada yine o sevgiyle karşılaşacağıma inanıyorum" dedi.

Mehmet Yozgatlı ise şöyle konuştu:

"Ben de çok mutluyum. Huzurluyum. Bu formayı şerefimle taşıyacağım. İnşallah takım olarak da başarılı oluruz. Herkese teşekkür ediyorum."

"FAYDALI OLACAĞIM"
Beşiktaş'a faydalı olacağını belirten Yozgatlı, "Sağ kanat benim bölgem. Ben iyi oynayama çalışacağım. Ben eski takımımda da çıktığım maçlarda faydalı oldum. Beşiktaş'a da faydalı olacağıma inanıyorum." dedi.

3 Büyük takımda da oynadığını belirten Mehmet Yozgatlı "Çok mutluyum. 3 Büyük takımda da oynadım. Hepsinde de başarılı oldum. İsmimi tarihe yazdırdım. Ama önemli olan takımda başarılı olmak. eski takımımımda milli olamadım ama bu sene forma şansı bulmak istiyorum. İdmanlarda daha çok çalışacağım ve bu sevinci yaşayacağız" dedi.

Konuşmaların ardından imza törenine geçildi. Rüştü Reçber 3 yıllık, Mehmet Yozgatlı da 2+1 yıllık sözleşmeye imza attılar.

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

inş türk futbolu kazanır...