Juventus'lu stoper Nicola Legrottaglie Beşiktaş'ta!

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Juventus'lu stoper Nicola Legrottaglie Beşiktaş'ta!

Mesaj gönderen VSaBaH »

Juventus'lu stoper Nicalo Legrottaglie Beşiktaş'ta!

Resim

Beşiktaş Kulübü defans için arayışlarını tamamladı ve İtalyan stoper Juventus'lu Nicola Legrottaglie ile anlaştı.

Siyah Beyazlı kulübün İtalya'nın Juventus kulübünde forma giyen Legrottaglie ile anlaşma sağladığı ve işin imzaya kaldığı öğrenildi.

Resim

İtalyan oyuncunun 30 Temmuz Pazartesi günü İstanbul'a gelmesinin beklendiği bildirildi. Beşiktaş söz konusu transfer için Juventus kulübüne de bonservis bedeli ödeyecek.

Nicola Legrottaglie kimdir?
Profesyonel futbol kariyerine Bari'de başlayan Nicola Legrottaglie 1998 yılında Chievo Verona'ya transfer oldu. Chievo'da 2 sezon geçirdikten Modena'ya transfer olan İtalyan oyuncu bir sene sonra tekrar Chievo'ya döndü.

Resim

Burada gösterdiği başarılı performans 2003 yılında ona Juventus gibi dev bir kulubün kapılarını açtı. Juventus'ta da sürekli olmasa da başarılı maçlar oyanayan Legrottaglie geçtiğimiz sezon 42 maçın 10'unda forma giydi.

Resim

İtalya Milli Takımı'nda da son zamanlarda forma şansı bulan başarılı stoper 7 kere giydiği milli forma altında bir de gole imza attı.

Resim

YÖNETİCİ YORUMU: Kartalımız bu sene yaptığı transferlerle eleştirilse de bana göre çok gerekli mevkilere çok yararlı transferler yaptı. Cisse, Telio gibi transferlerine Juventus'un stoperi Nicola Legrottaglie 'yi ekleyerek gücüne güç kattı bana göre. Beşiktaş'ta stoper olarak görev yapacak bu oyuncumuzun boyu ise 1.85

Bu sene oldukça yarayışlı transferler yapıldı bana göre ama bana kalırsa Kartalımızın son bir bombası daha var! Bekleyelim görelim...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

hayırlı mübarek olsun inş.. ii olur......

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

başarılı olacağını düşünmüyorum bence beşiktaş ve fenerbahçe bu tip oyuncuları harcıyor..aynı nicolas anelka gibi olacak ama genede hayırlı :?:

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Nicalo Legrottaglie, Ertuğrul Sağlam'dan veto yedi.
:arrow: Ayrıca geçen sezon Juventus formasıyla Serie B'de 10 maçta forma giydi. YAni alınmaması hayırlı oldu.
Bu ara takım listeleri UEFA'ya bildirildi.

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Bu adamı severdim, beşiktaş'a gitmediyse hala seviyorum...