Delgado: 'Tango yaparız'

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Delgado: 'Tango yaparız'

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Siyah-Beyazlılar'ın Arjantinli yıldızı Matias Delgado, Sheriff maçı öncesi oldukça iddialı konuştu: Onları burada en az 3 farklı mağlup ederiz.
Tek hedef Devler Ligi
Beşiktaş’ın orta sahadaki en önemli oyuncularından biri olan Arjantinli yıldız futbolcu Matias Delgado, Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turundaki rakipleri Sheriff’e gözdağı verdi. Moldova ekibinin kendilerine göre zayıf bir takım olduğuna dikkat çeken Delgado, “Hedefimiz tabii ki Şampiyonlar Ligi’ne kalmak. Sheriff’in maç kasetlerini izledim. Ve onları en az 3 farkla yeneceğimizi iddia ediyorum” dedi. Öte yandan 24 yaşındaki futbolcu, rakiplerini hafife almayacaklarının da altını çizdi.

‘Mutlaka gol atacağım’
24 yaşındaki futbolcu, ilk maçın İnönü Stadı’nda oynanacak olmasının kendileri için bir avantaj olduğuna dikkat çekerek, “Herkes, bizim taraftarımızın büyüklüğünü ve bizlere verdikleri desteği çok iyi biliyor. Çarşamba günü tüm taraftarlarımızı bu maça bekliyoruz” diye konuştu. Delgado, hocasından bu karşılaşmada kendisine ilk 11’de görev vermesini beklediğini belirterek, “Büyük bir hırsla insanlara gerçek futbolumu göstermek istiyorum. Sheriff’e mutlaka gol atacağım” açıklamasını yaptı.