1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

İbrahim Toraman 1 Ay Yok

Gönderilme zamanı: 16 Şub 2006 [ 16:25 ]
gönderen Siyah_Beyaz
Kulüp Doktorumuz, Ayhan Optur, sakat futbolcularımızın son durumu ile ilgili açıklama yaptı. Optur, İnegölspor maçında sakatlanan İbrahim Toraman’ın 1 ay sahalardan uzak kalacağını söyledi.
İnegölspor maçında sakatlanan İbrahim Toraman’ın gece geç saatlerde Acıbadem Hastanesi’nde MR’ı çekildi. Kulüp Doktorumuz Ayhan Optur, sol arka adalesinde lif yırtığı tespit edilen genç oyuncumuzun yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Ayhan Optur, İnegölspor maçında sol arka kaburga kemiğine darbe alan Tümer Metin’in yumuşak dokusunda ağrılar bulunduğunu ve bir süre dinlendirileceğini söyledi.

Optur, üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren Ahmet Dursun, Gökhan Zan ve sağ ayak bileğinde burkulma tespit edilen Mehmet Sedef’in tedavilerine devam edildiğini ifade etti.

Uzun bir süredir sakatlığı sebebi ile takımdan ayrı kalan Oscar Cordoba ile Gökhan Güleç’ün bugünkü idmanda takımdaki yerlerini alacaklarını vurgulayan Optur, Cordoba’nın tedbir amaçlı Çaykur Rizespor maçında oynatılmayacağını belirtti.

Gönderilme zamanı: 18 Şub 2006 [ 17:07 ]
gönderen VSaBaH
Belalalr hep üst üste gelir zaten İnegöl ,Toraman derken şimdi de Rize Kartalımızı kalbinden vurdu.Allah (cc.) yardımcımız olsun!!!

Gönderilme zamanı: 20 Şub 2006 [ 11:19 ]
gönderen ozgurcocuk
toraman defansın belkemiği idi o olmazsa Beşiktaşın hali harap