Başkanımız'dan Açıklamalar

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Başkanımız'dan Açıklamalar

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Başkanımız Yıldırım Demirören, Fenerbahçe mücadelesi sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Yıldırım Demirören, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Ben öncelikle şunu söylemek istiyorum Yönetim Kurulum, hocam, menajerim ve taraftarımla gurur duyuyorum. Biz o kadar büyüğüz ki, bizi sahada yenemedikleri için sahada ancak hakem oyunlarıyla yenmek için uğraşıyorlar. Biz şampiyonluğun en güçlü adaylarındanız. Bu teknik kadroyla, menajer, yönetim ile yine şampiyon olacağız. Ama bir kere şunu söyleyeyim; önce Affan Keçeci istifa edecek. Beşiktaş'ın hakkını koruyamayan, Beşiktaş delegesinin Federasyon'da işi yok.

İkincisi Sayın İsmet Arzuman, hemen düdüğünü bırakacak. Beşiktaş'ın hakkını ilk 30 dakikada bile bile yiyen bir hakem rezaleti ki, Fenerbahçe camiası bunu hep yapıyor. Maçtan önce talihsiz bir açıklama ile hakemi, kamuoyunu etki altına aldılar. Ben burada bütün Beşiktaşlılar'ı birlik, beraberliğe çağırıyorum. 2004'te seçim döneminde tek birşey söyledim. Türkiye'de iki takım yaratılmaya çalışılıyor, buna kimse uymasın diye. Ama maalesef Beşiktaş'ın içinde de buna uyanlar var. Herkes sakin düşünsün. Türkiye Beşiktaşsız, Beşiktaş Türkiye'siz yapamaz.

Sivas maçına PAF Takım'la çıkıyoruz. Bu kesin kararımızdır. Taraftarımızdan da rica ediyoruz. Kimse o maça gelmesin. Beşiktaş'ın sponsorları da ligden çekilecekse, çekilsinler. Çünkü artık hakem oyunları ki, biz iki tane derbi maçta hakem oyunlarıyla yenildik. Bizim iki tane rakibimiz var zaten. Herkesin düşünmesi gerektiğine inanıyorum. Yönetim Kurulu olarak bu aldığımız kararın arkasındayız; Sayın Hocamız ve Sayın Menajerimizle de konuştuk. Dediğim gibi Sivas maçına PAF Takım'la çıkıyoruz. Eğer Sayın Arzuman, Affan Keçeci istifa etmezlerse milli maç arasından sonra tekrar değerlendireceğiz. Gerekirse ondan sonraki maçları da yine PAF Takım'la oynayacağız. Ama Beşiktaş'la oynamaya kimsenin gücü yetmez. Beşiktaş Yönetim Kurulu olarak bunu söylüyorum. Beşiktaş Camiası'nı sakin olmaya davet ediyorum. Aldığımız kararın sonuna kadar arkasında dururlarsa bizi kimse yenemez. Dediğim gibi bu takımla, bu hocayla, bu menajerle gurur duyuyoruz ve çok büyüğüz ki, ancak bizi saha dışı oyunlarla engelliyebiliyorlar. Herkese teşekkür ediyorum."