2 haftada hayatım değişti

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

2 haftada hayatım değişti

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Çok yakın bir geçmişe kadar PAF takımında top koşturan, ancak 2 haftada A Takıma kadar yükselip Tigana’nın yeni gözdeleri arasına katılan Kenan, hayatını değiştiren bu süreci FANATİK’e anlattı.
Siyah-Beyazlı ekibin hocasının kendisine bu kadar güvenip şans tanımasına şaşırdığını belirten genç oyuncu, kelimenin tam anlamıyla mutluluktan uçtuğunu söyledi. Futbola Kıbrıs’ta başladığını, ardından Osmaniye’ye transfer olup 1 sezon orada oynadığı dile getiren Kenan, “Daha sonra Beşiktaş altyapısına geldim. Burada beni Tigana’nın yardımcılarının izlediğini biliyorum. Bunun üzerine de A Takım’a çağrıldım. 4 idmana çıktıktan sonra da profesyonel sözleşme imzaladım ve Rizespor maçında forma giydim. Bu iki hafta benim hayatımın en önemli süreci oldu. Rize maçında çok heyecanlandım. Taraftarlarımızın bana verdiği destek kendime güvenimi artırdı. Takımda ciddi bir rekabet söz konusu ama Tigana ve ağabeylerimiz bizim için büyük şans. Hepsi gençlerle yakından ilgilenip destek veriyor. Mehmet Ekşi hocamızı da unutamam. Ailemin yokluğunda bana kol kanat geriyor. Şimdi önümüzde bir Sarıyer maçı var. İnşallah o müsabakada da oynarım ve bu kez gol atarım” dedi.