Ahmed Hassan'dan Açıklama

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Ahmed Hassan'dan Açıklama

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Futbolcumuz Ahmed Hassan, hakkında yazılı ve görsel basında çıkan haberler ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
“Afrika Kupası'ndan dönüşümde Sayın Tigana ile yapmış olduğum görüşmede Hocam bana niçin kızgın olduğunu belirtmiş ve ben de hatalı olduğumu anlayarak vereceği cezaya saygı duyduğumu kendisine ifade etmişimdir. O günden beri de Sayın Hocamın uygun gördüğü program doğrultusunda çalışmalarımı Takım’dan ayrı olarak sürdürmekteyim. Bu nedenle Takımımı önemli maçlarda yalnız bıraktığım için üzgün olduğumu belirtir, konu ile ilgili olarak basın organlarında benim tarafımdan yapıldığı iddia edilen başkaca açıklamalara itibar edilmemesini kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.”

Ahmed Hassan Kamel
Beşiktaş A Futbol Takımı Oyuncusu

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hayret ediyorum ya Beşiktaşın şu durumuna bak nerdeyse ligden düşecek hala kavga ediyorlar birbirleriyle kavga edilecek zaman mı???

Al Ahmeti kadroya bitsin bu kavga yok abim yok bu Tigana adam olmaz!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim