Holosko'da mutlu(!) son

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Holosko'da mutlu(!) son

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Holosko'da mutlu son
Beşiktaş, uzun süredir peşinde olduğu Vestel Manisaspor'un Slovak futbolcusu Filip Holosko için kulübüyle anlaşmaya vardı.
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan yaptığı açıklamada, Holosko'nun transferi için kulübüyle anlaştıklarını belirterek, "Uzun süredir arzu ettiğimiz bu transferin gerçekleşmesi bizi mutlu etti. Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Holosko'nun, hırsı ve mücadelesiyle takıma katkı sağlayacağına inanıyorum" dedi.

Siyah-beyazlılar, Holosko'nun transferi için Vestel Manisaspor'a 5 milyon Avro ile futbolculardan Burak ve Koray Avcı'yı bonservisiyle verecek.

Yazarın yorumu: Paraları saçmaya devam ediyoruz, bu nedir ya? Holoska 5 milyon euro + Koray + Burak eder mi? Böyle savruk davrandıkça biz daha çok çile çekeriz...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Burak'ın gitmesine sevindim ama Koray 'la beraber 5 milyon Avro çok fazla değil mi yahu? :yuh:

Ben Holosko'nun o kadar iyi bir oyuncu olduğuna inanmıyorum. Yani iyi ama o kadar iyi değil...

Neyse hayırlı olsun diyelim.. Gol yollarındarındaki sorunlarımızı çözmesi ve bol bol şut çekmesi dileğimle... :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim