Karakartal Çarşı'sını kaybetti... :(

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

YÖNETİCİ YORUMU: Gerçekten çok üzüldüm bu haberi duyunca...

Beşiktaş çok büyük yara aldı bence... :(

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

ÇARŞI Kapatılabilecek, dağıtılabilecek, feshedilebilecek birşey değildir!!!...

Beşiktaşlılığı konusunda hiç bir şüphem olmayan birkaç insanın böyle bir gaflet içine nasıl düştüğünü anlayabilmiş değilim. O bir kaç insan çıkmış ÇARŞI'yı dağıttık diyorlar, milyonların yerine kendileri karar vermişler ve o milyonlara "Sizi dağıtıyoruz ne haliniz varsa görün" demişler, böyle birşey olabilir mi? O milyonlar karşı çıkmaz mı bunlara. ÇARŞI'yı bir hayat felsefesi haline getirenlerin yüzlerine nasıl bakıcaklar? YORULMUŞLARMIŞ, o zaman bırakın gidin yerinize başkaları baksın ama ÇARŞI'ya DOKUNMAYIN!!!... Gerçi ne sizin ne de başkasının ÇARŞI'yı sonlandırmaya gücünüz yetmez!!!...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Metin ben bu haberi Çarşı Grubunun resmi web sitesi [ forzabesiktas.com ] 'dan kaynak göstererek duyurdum...

Yani insanın inanası gelmiyor ama bunu yetkililerden ve Markaryan'dan duyunca ister istemez üzüldüm... Beşiktaş taraftarını kaybetmedi kesinlikle bunu söylemek istemiyorum. Çarşı olmasa da başka isimle destek yine sürecektir ama Çarşı isminin kullanılmasına izin verilir mi bilmiyorum...

Sonuçta Çarşı'nın yöneticileri bu duyuruyu yapan. O yüzden milyonlar istemese bile bu grubu fesh etmeye yetkililer... İstemeden de olsa ben böyle düşünüyorum...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Volkan yukardaki yorumu yapmadan önce Alen'in konuşmasını dinlemiştim. ÇARŞI büyük bir oluşumdur. O pek çoğumuzun düşünüp dile getiremediğimiz veya dile getirmekten korktuğumuz şeyleri söyleyen yanımızdır. Onların ÇARŞI'ya verdikleri şeyler ortada kesinlikle hakları ödenmez ama işin birde şu açısı var diyelim sen bir siyasi parti liderisin çok fazla partin çok fazla eleştirye maruz kaldığında sen partiyi kapatıp gidemezsin veya bir sivil toplum örgütünü düşün bu örgütün başına geçen kişilerin isteğiyle yada kararıyla o örgüt kapatılamaz.