Gökhan Güleç'den Açıklamalar

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Gökhan Güleç'den Açıklamalar

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Son haftaların golcü ismi Gökhan Güleç düzenlediği basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Genç golcümüz, “Beşiktaş’ta çok büyük başarılara imza atacağım” dedi.
Siyah Beyazlı formamız ile çıktığı 7 resmi müsabakada 6 gol kaydeden Gökhan Güleç, önümüzdeki sezon da iyi bir performans sergileyerek Takımımız’ın değişmez oyuncusu olmak istediğini söyledi. Henüz tam anlamı ile hazır olmadığını belirten genç futbolcumuz, “Tam kapasiteye ulaştığım zaman, takıma daha faydalı olacağım” dedi. Basın mensuplarının eksiklerini sormaları üzerine, “Kafa toplarında daha iyi olmalıyım. Son vuruşlarda daha bitirici olmak zorundayım. En önemli eksiğim ise tecrübe. Bunu da oynayarak kazanacağım” diye cevap verdi.

Gaziantepspor’da yeterli şans bulamadığını, İstanbul’a da tedirgin geldiğini söyleyen Gökhan Güleç, “Beşiktaş forması ile bir çıkış yakalacağıma inanıyordum. Hocam da bana güveniyordu. Şu andaki performansım umarım ilerleyen dönemlerde de devam eder” dedi.

“Anadolu takımlarında seyirci baskısı olmadığı için daha rahat oynanıyor. Ancak, büyük takımlarda saha içinde olduğu kadar saha dışında da mücadele ediyorsunuz. Takımdaki abilerimi örnek alıyorum” diyerek konuşmasını sürdüren golcü futbolcumuz, sadece işini yapması gerektiğinin farkında olduğunu söyledi.

Milli takım hedefinin olup olmadığı sorusuna Gökhan, ''Her genç futbolcunun böyle hedefi vardır. Ama daha çok mesafe kat etmem lazım. 2-3 maçta olacak iş değil. Daha önümde bitirmem gereken çok yolum var'' diye yanıt verdi

Teknik Direktörümüz Jean Tigana ile ilk transfer olduğunda konuştuklarını ifade eden Gökhan Güleç, ''Daha sonra da konuşma fırsatım olmadı. Zaten idmanlarda, maçlarda bana verdiği görevlerle güvenini açıkça ifade ediyor. Ben de onu utandırmamaya çalışıyorum'' dedi.

Takım olarak en büyük hedeflerinin Fortis Türkiye Kupası’nı kazanmak olduğunu da sözlerine ekleyen Gökhan Güleç, “Kupaya konsantre olmuş durumdayız. Bizim için Beşiktaş Camiası’na kupayı getirmek çok önemli. Hepimiz bunun farkındayız” diye konuştu.

Gökhan, hızının Metin Tekin, vuruş stilinin de Ali Gültiken’e benzetilmesi ile ilgili olarak ise, “Beşiktaş’ın çok önemli isimlerine benzetilmem benim için gurur verici bir olay” ifadesini kulladı.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ben beklerim yaş genç e kabiliyet de var .

İnşallah biraz once Besiktastan gider ama neeye Avrupada iyi bir takıma tabiki...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim