Kartal'da Denizli kanunları

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
aLeM_oLsUn
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Kartal'da Denizli kanunları

Mesaj gönderen aLeM_oLsUn »

Siyah-beyazlı ekibin yeni hocası Mustafa Denizli'nin, çarşamba gecesi Yıldırım Demirören'le yaptığı görüşmede, görevi kabul etmek için 5 şart sıraladığı ve "Sadece size bağlı çalışırım. Arada yönetici veya menajer istemiyorum" dediği öğrenildi.

Denizli kanunları

Beşiktaş'ın yeni hocası, Demirören ile yaptığı özel görüşmede başarı için 5 şartını sıraladı.

Beşiktaş'ın çiçeği burnunda hocası Mustafa Denizli ile Yıldırım Demirören'in çarşamba gecesi yapmış olduğu özel toplantıda görüşmenin büyük bölümünün 'çalışma esasları' üzerine geçtiği öğrenildi. Deneyimli calıştırıcının, başkan Demirören'den talep ettiği ve kabul ettirdiği şartlar şöyle:

1) Ben sadece size bağlı çalışırım. Sizinle gerekirse
konuşuruz. Arada yönetici ve menajer istemiyorum.

2) Medya ile olan ilişkileri ben düzenlerim. Ümraniye'den çıkacak ve medyaya yansıyacak bilgilerin benim kontolüm altında olması gerekir.

Beraberlik şartı
3) Futbolcu iletişimi önemlidir. Verdiğim kararlardan mutlu olmayacak futbolcular olabilir. Onlarla ben ilgileneceğim. Morali bozuk olan oyuncunun sırtı sıvazlanmamalı. Çözüm yöneticilerde değil, çalışmakta aranmalı. Ceza ve prim kararlarında tam insiyatif beklerim. Paralar zamanında ödenmeli.

4) Başarı için birlik ve beraberlik şart. Kamuoyunda takım ve şahsımla ilgili yöneticilerin ağzından sözler çıkması hoş olmaz. Baştan işi sıkı tutmamız gerekiyor.

Her şeyi bilmeliyim
5) Futbol takımıyla ilgili Ümraniye Tesisleri ile ilgili bütün gelişmeler benim bilgim dahilinde olmalı. Takımın motivasyonunu bozacak her türlü olumsuzluğa izin vermemeliyiz. Takımı ilgilendiren önemli kararlar benim onayımdan çıkmalı. Beşiktaş'ı hak ettiği yerlere getirmek için her şeyimizi ortaya koymalıyız'' Tecrübeli teknik adam başkan Yıldırım Demirören'e bu isteklerini kabul ettirdikten sonra 8 aylık sözleşmeye imza attı ve göreve başladı.