Süleyman Seba yeniden Başkan...

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Süleyman Seba yeniden Başkan...

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Yıldırım Demirören görevi Onursal Başkan'a bıraktı
Beşiktaş'ta bu sabah erken saatlarda önemli gelişmeler yaşandı. Başkan Demören camianın ileri gelenleri ile Akaretler'deki kulüp binasında bir toplantı yaptı.
Başkan Demirören toplantıda camianın ileri gelenlerine, "Bu kongre sistemiyle Beşiktaş'ın başarılı olması çok zor. Yarınlarımızın karanlığa gitmemesi için, kongre yapısının değişmesi için bugün çok radikal kararlar almalıyız" dedi. Tuncay Özilhan, Hüsnü Özyeğin, İhsan kalkavan, Turgay Ciner, Zafer Yıldırım, Fikret Orman Erol Kaynar, Latif Ayaz, gibi camianın ileri gelenleri Demirören'in bu sözlerine hak vererek "Hepimizin içinde yer alacağı bir yönetim kurulu oluşturalım. Başkan da Süleyman Seba olsun" diyerek ortak bir görüş belirttiler. Bunun üzerine Başkan Yıldırım Demirören Seba'yı telefonla arayarak Akaretler'deki kulüp binasına gelmesini rica etti. Yaklaşık yarım saat sonra toplantıya katılan Süleyman Seba başkanlık için zor da olsa ikna edildi. Seba, "Beşiktaş'ın zor günlerini hep birlikte aşacağız. Hepimiz el ele verip Beşiktaş'ın hak ettiği günlere getireceğiz" dedi. Bu gelişme üzerine Yıldırım Demirören ve ekibi istifa etti. Süleyman Seba'nın başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;
Başkan: Süleyman Seba

Yöneticiler: Tuncay Özilhan, Hüsnü Özyeğin, İhsan Kalkavan, Turgay Ciner, Zafer Yıldırım, Yıldırım Demirören, Fikret Orman, Erol Kaynar, Fahrettin Curoğlu, Hüsnü Güreli, İbrahim Altınsay, Bahattin Demir, Mete Düren ve Latif Ayaz...

Yeni Yönetim Kurulu'nun pazartesi günü görev bölümü yapacağı açıklandı.

(önemli not: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! te yayınlanmış 1 nisan şakasıdır, gerçekle alakası yoktur)

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

sizin yapacağınız şakaya...ben de demirören niye bıraksın diyorum takım iyi durumdayken...