Çağdaş Atan'a rekor ceza

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Çağdaş Atan'a rekor ceza

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

Beşiktaş Yönetim Kurulu, Malatyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle Çağdaş Atan’a 100 bin YTL para ve kadro dışı bırakma cezası verdi. Karara saygılı olduğunu belirten Çağdaş ise, artık Türkieye’de futbol oynamak istemediğini söyledi.

Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada, “Çağdaş Atan’ın açıklamaları Beşiktaş forması giyen bir sporcuya hiçbir şekilde yakışmadığı gibi, tribünlerdeki bir grup taraftarın da futbolcularımıza yönelik protestolarda bulunması tasvip edilemez” dendi.

Beşiktaş Yönetim Kurulu’ndan şu açıklama yapıldı:

“Futbolcu sahaya iyi futbol oynayıp başarılı olmak ve takımının kazanmasına katkıda bulunmak için çıkar, ancak her futbolcu sahada hata yapabilir, iyi gününde olmayabilir. Bu durumda aslolan ve taraftara düşen görev futbolcuya özgüven vererek, kazanmaktır. Aksi halde futbolcular sahaya tedirgin çıkar ve bu da takımımızın alacağı neticeleri etkiler, sonuçta sportif başarılara yansır.

Tribünlerdeki duruşuyla her zaman örnek olan büyük Beşiktaş taraftarını, birlik, beraberlik içerisinde davranarak, iyi günde de kötü günde de takımımızı ve şerefli formamızı giyen futbolcularımızı, her zaman, her şartta desteklemeye davet ediyoruz.”

ÇAĞDAŞ: KARARA SAYGILIYIM
Şu an için aldığı ceza konusunda fazla bir şey söylemek istemediğini belirten Çağdaş, “Karara saygılıyım. Henüz bana ceza bildirilmedi. Sanırım internet sitesinden açıklama yapılmış” dedi.

Türkiye’de artık futbol oynamak istemediğini kaydeden Çağdaş, “Avrupa’da oynamak istiyorum. Bana Avrupa’dan 3-4 teklif vardı. Bu teklifleri değerlendireceğim. Avrupa’da forma giymek amacındayım” diye konuştu.
En son beşiktAŞK tarafından 10 Nis 2006 [ 23:19 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

100 bin ytl az bile vermişler...daha fazla verselerdi keşke...ne kadar kötü tezarühata da maruz kalsa hiç kimse beşiktaş seyircisi hakkında böyle konuşamaz...zaten gitsin çağdaş...bizim m.sedef imiz var...onun yerini doldurur...çağdaşın gitmesiyle beşiktaş kaybetmez,çağdaş kaybeder...hiç bi takım ona bu kadar sabredemez...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

çağdaş iyi defans oyuncusuydu ama artık gözümden düştü, bütün Beşiktaşlıların isteği çağdaş gönderilsin

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Aslında yaptığı çok büyük bir hata para cezasına razıyım ama kadrodan çıkarılması veya Beşiktaştan gönderilme düşüncesi çok ağır bence

Söyledikleri yenilir yutulur cinsten değil ama profesyonel olmak gerekiyor.

:arrow: DUYGULARLA HAREKET ETMEMEK EN MANTIKLISI!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

duygusu mu kalmış bunun volki...adam beşiktaş taraftarına ne diyo ya...yollasınlar hemen...