G.Saray'ı üzeceğiz

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

G.Saray'ı üzeceğiz

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Beşiktaş'ın süper solağı Sergen Yalçın, yarın Galatasaray ile oynayacakları derbi öncesinde Fotomaç'a bomba gibi açıklamalar yaptı. Sergen, "Bana ne Galatasaray'dan. Biz çıkar oynar ve kazanırız" dedi.

Aslan'ı avlarız

"Şampiyonluk yarışı beni hiç ilgilendirmiyor Fener'i devirdik, Aslan'ı da mağlup edeceğiz".

Beşiktaş'ın süper solağı Sergen Yalçın, Türkiye Kupası finali sonrası ve Galatasaray derbisi öncesi FOTOMAÇ'a özel açıklamalarda bulundu. Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki şampiyonluk yarışının kendisini hiç ilgilendirmediğini ifade eden Sergen, Beşiktaş, Galatasaray'la oynuyor. Bu kazanmamız için yeterli bir sebep. Kimsenin başka hesaplar içinde
olmasına gerek yok" ifadesini kullandı.

ÖZGÜVEN KAZANDIK
Yarınki derbide sahaya çıkıp her zamanki gibi mücadele edeceklerini belirten Sergen, "Fenerbahçe zaferi rehavet değil, özgüven getirdi. Herkes bu maçı kazanmak istiyor. Galatasaray ve ardından Trabzon'u da yenersek finali müthiş yapmış oluruz. Takım olarak bunu istiyoruz" diye konuştu.

1 YIL DAHA KALMALIYIM
Yıldız oyuncu, Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı konusu için "Herkes 'Hoca Sergen'e soğuk bakıyor, istemiyor' deyip duruyor. Bana söylenen, gelen bir şey yok. Yönetimle derbi sonrası oturup konuşacağız. En az bir yıl daha sözleşme uzatmak istiyorum" yorumunu yaptı.