Daha ne yapabilirsin Demirören!

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Daha ne yapabilirsin Demirören!

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Göreve geldiği günden beri Beşiktaşımızı mahveden bir yönetim vardı karşımızda maddi anlamda Türkiyenin en sorunsuz klüplerinden biriyken belkide en sorunlu klübü haline geldik bu yönetim sayesinde. Diğer sorunları saymıyorum bile. Ve yönetim son bombasınıda patlattı Beşiktaşımızın dünyaca tanınan taraftarınada darbeyi vurdu. Bir takım ancak bu şekilde bitirilebilir.

Amigolara birer yıl ceza
Siyah-Beyazlı ekibin Denizlispor maçında çıkan tribün olaylarına karışan 32 amigosuna birer yıl hak mahrumiyeti ve ikişer bin TL para cezası kesildi.

Beşiktaş’ın 3 Ekim Cumartesi günü Denizlispor ile İnönü Stadı’nda oynadığı maç sırasında ve sonrasında tribünde çıkan olaylar nedeniyle görülen dava sonuca bağlandı. Bu maçta çıkan saha içi olaylar nedeniyle geçtiğimiz günlerde İstanbul Emniyeti tarafından sorgulanan ve ifadeleri alınan, daha sonra bu raporların İstanbul İl Güvenlik Kurulu’na iletilmesi neticesiyle görülen davada karar açıklandı. İstanbul İl Güvenlik Kurulu, aralarında Beşiktaş’ın kapalı tribün amigosu Alen Markaryan’ın da bulunduğu 32 tribün liderine birer yıl statlara giriş yasağı ve 2’şer bin TL para cezası verdi.

Neler yaşanmıştı?
Beşiktaş ile Denizlispor’un karşı karşıya geldiği maça tribünlerdeki protestolar ve yumruklaşmalar damga vurmuştu. Siyah-Beyazlı taraftarların bir kısmı ‘Yeter Yıldırım Demirören yeter’ tezahüratı yaparken diğer bir kısım bunları engellemeye çalıştı ve ‘İki kupayı unutma, vefasızlık yapma’ yazan bir pankart açtı. Bu arada taraftarlar arasında yumruklaşmalar yaşanırken çok sayıda taraftar çeşitli yerlerinden yaralanmıştı.

Yeter Demirören yeter!!!