İbrahim Üzülmez sağ ayağını şaşırdı!

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

İbrahim Üzülmez sağ ayağını şaşırdı!

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Resim
İbrahim Üzülmez, "Uzun zamandır asist yapmıyordum sol ayağımla yaptıklarım olmadı, sağ ayağımla salladım gol oldu" dedi.
Deneyimli oyuncu, mücadelenin ardından yaptığı açıklamada, ilk yarıdaki oyunlarını tersine, ikinci yarıda takım olarak çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, ''Mutlaka kazanmamız gereken bir maçtı. Liderin 7 puan gerisindeydik. Kazanmak için de elimizden geleni yaptık. Bu galibiyetle camia olarak kenetleneceğiz. Moral ve motivasyon olarak daha iyi olacağız'' dedi.

Fenerbahçe karşısında önce Fink'e, daha sonra Uğur'a gol asisti yapmasıyla ilgili olarak da İbrahim Üzülmez, ''Uzun zamandır asist yapamıyordum. Sol ayağımla yaptıklarım olmadı, sağ ayağımla salladım, gol oldu. O top giderken gol olacağını biliyordum. Fink'in golü atacağını hissettim. Çünkü o tip vuruşları antrenmanlarda da çok yapıyordu. O top oraya giderken Fink'e bakınca, gol olacağını anladım'' diye konuştu.

-UĞUR: ''GÜZEL BİR GALİBİYET ELDE ETTİK''-

Beşiktaş'ın 3. golünü atan Uğur İnceman, güzel bir galibiyet aldıklarını kaydederek, ''Lig yarışında olmak adına önemli bir galibiyet kazandık. Oyuna girerken hocamla konuştuğumda da, pozisyona girersem gol atacağımı söylemişti ve ben de golümü attım. Lig yarışı uzun bir maraton. Ligin başında aldığımız yenilgilerden sonra 'Beşiktaş yarıştan koptu' dediler. Ancak aldığımız galibiyetle yeniden yarışa ortak olduk. Sonunda kimin şampiyon olacağını söylemek şimdiden mümkün değil ama en büyük adaylardan birisiyiz'' dedi.