Budur Beşiktaşlı Olmak

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Budur Beşiktaşlı Olmak

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Bir tarafatar olarak doğar ve çocukken yenildiği maçta ağlar ama atkısını ve bayrağını saklamaz.Takımının yenildiği maçtan sonraki gün okuldan kaçmaz gider savaşır.Sokak çocuğudur o ama ayni zamanda da ''halktır'' halkın takımındandır.

Her şey gönülden yapılınca sevgi sonsuz olur ve ''SEVİNMEK İÇİN SEVİLMEZ.''Takımı için söylenenlere karşı sen bizim herşeyimizsin derken evde annesini okulda defterini dışarda sevgilisini unutur.

Şampiyonluk sayısını saymaz kupalarını bilmez kaç tane efsanesi varsa onları sayar bizim çok şampiyonluklarımız var diyenlere.Bizim efsanelerimiz 10 hatta 20 kupa eder der.

Gündemi takip eder herkese karşı durur.Haksızlığa karşıdır ne akı karadan ne - de karayı aktan ayırır.Protestosunu yaparken bile çaktırmaz hala takımının adını bağırırken seviyorum ulan seni der hem de inadına hem de ölümüne renklere aşık olduğunu dile getirir maç biter ama o hala tribündedir.

Yenildiği zaman yensende yenilsende taraftarın seninle diye bağırır ama en çok ''RUHSUZLARA BAĞIRILIR ÇÜNKÜ RUHSUZLUK BAŞARISIZLIKTAN DAHA BETERDİR''

Çubuklu formasını çok sever gözünü alır heycanlandırır.Bir pankart yapar sonra bir daha ve en son bir daha aramızdaki fark AŞK'tır der.Deplasmana gider kavga eder artık potansiyel suçludur o.İçeri düşer suçun nedir diyene taraftarım der.

Bazen maçlara gidilmez,ceza verilir kimse gidemez ama yine tribünde yazar ''RUHUMUZ YETER''

Sahada isim önemli değildir 11 kişi olsun gol olunca kapalıya koşsun formasını öpsün bu ona yeter.

Gırgır da yapar,doğaçlamada üstüne yoktur.1'E 1000 katar yaratır söyler söyletir ezberletir.

Hareketlerini kontrol edemez tuhaflıklar yapar.Takımının aşkı onu delirtmiştir bir yemin edilir bu sevdadan vazgeçilmez, bedel öder,bayrak asan babasını balkondan düşerek yitirir ve yine babasının ona söylediklerini hatırlar ''HERKESE NASİP OLMAZ BU SEVDA'' der kendini öyle avutur.Bu onun yaşam tarzıdır, yemeğidir, suyudur, sigarasıdır.

Kim midir bu adam?Şimdi bu nerden çıktı diyeceksiniz.

Niye mi bunları yazdım?Bir an daldım radyodaki şarkıyı dinlerken.

İŞTE ÖYLE BİR ŞEY...
çarşi sitesinden alıntı