Anlayana

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Anlayana

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Ölürümde fenerbahçe forması giymem diyen adama bakın, parayı görünce nasılda renk değiştirmiş

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

böyle işte bu adamlar...severdim tümeri...ama severdim...bi zamanlar galatasaray altyapısından yetişen ceyhun da fenere geldiğinde doğuştan fenerliyim demişti...elvir baliç de fenerbahçedeyken kefen giyerim galatasaray forması giymem demişti...ama sonra o formayı da giydi...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tümer'e yazık oldu valla onu böyle seven başka taraftar bulamaz. Ama o parayı seçti kendi kararı anlamak mümkün değil. Hadi normalde gitse birşey demiyorum da neden ben başka Türk takımında oynamam deyip de gidiyor. Sabah haberde eski görüntüleri tekrar gördüm sinir oldum . Adam açık açık kesinlikle başka Türk takımında oynamayacağım diyor yahu :evil: ...

GİDEN GİDER KALANLARI BİZİMDİR. Beşiktaşa kimler geldi kimler geçti bu da geçer...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

Hadi oğlum biraz düşünün parayı beşiktaş kaptanliğına değişmiş olabilir mi bence hayır bunun arkasında başka birşeyler var ama basına yansımıyor belkide hala beşiktaşı sevdiği için ve zarar vermek istemediği için bence susuyor.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Olay şu:
Beşiktaş ve Tümer anlaşma imzalayacaktı bir önceki gece Aziz yıldırım Tümeri aradı ve Tümer "tercihim önce BEŞİKTAŞ ama anlaşamazsam size gelirim" bu sözler tümerin BEŞİKTAŞ kariyerini noktaladı, haberin duyulması üzerine Murat aksu tümere gerçek mi bu olanlar dedi tümer onaylayınca BEŞİKTAŞ kapıları artık ona kapandı ve de tümer bizim kaptanımız değildi kaptanlarımız Tayfur, Sergen, İbrahim Üzülmezdir tümer sadece kaptanların yokluğunda en kıdemli futbolcu olduğu için 4-5 maçta sahaya kaptanlık pazubandıyla çıktı, gerçekten kaptan olduğu için değil

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hadi oğlum biraz düşünün parayı beşiktaş kaptanliğına değişmiş olabilir mi bence hayır bunun arkasında başka birşeyler var ama basına yansımıyor belkide hala beşiktaşı sevdiği için ve zarar vermek istemediği için bence susuyor.

Valla hiç sanmıyroum Evren parayı görünce gitti işte.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

Kaptanınız değil madem niye kızıyorsun ki metin bak biz nobre ye kızdıkmı hayırlı uğurlu olsun üstelik yaptıları için teşekkür ederiz.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

sorun odeğil zaten sorun ben beşiktaşlıyım diyen birinin fenerbahçeye imza atması, bu adamın kendini beşiktaşlı görmesi