Serdar Kurtuluş İmzayı Attı

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Serdar Kurtuluş İmzayı Attı

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Yeni transferimiz Serdar Kurtuluş, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen törende 5 yıllık sözleşmeye imza attı. 2 numaralı forması ile basın mensuplarına poz veren Genç Futbolcumuz, “Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim” dedi.
Bursaspor’dan transfer edilen 19 yaşındaki genç futbolcunun imza törenine İkinci Başkanımız Murat Aksu ve İletişim Komitesi Başkanı ve Asbaşkanımız Fikret Ercan da katıldı. Serdar’ın transferini değerlendiren Murat Aksu, “Genç ve dinamik bir kadro oluşturacağız dedik ve bunun en güzel örneğini 19 Yaş Milli Takımı’nın yetenekli oyuncusu Serdar Kurtuluş’u renklerimize bağlayarak gösterdik. Serdar, 19 yaşında olmasına rağmen oturması, kalkması, olgunluğu ve kişiliği ile büyük bir camiaya transfer olmanın kıymetini bilecektir” şeklinde konuştu.

Fikret Ercan ise genç isimlerin Beşiktaş’a katılmasının kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, “Genç Kartalların uçarak Nevzat Demir Tesisleri’ne konması çok güzel. Umarım kendilerini ispatlayarak, güçlerini göstererek buradan Avrupa semalarına uçarlar. Bizler onları destekleyeceğiz ve onlar da hem Beşiktaş’ı hem de Türk futbolunu en iyi şekilde temsil edecekler” dedi.

Heyecanlı olduğu gözlenen Serdar ise, “Genç yaşta büyük takımlara transfer olmak herkese nasip olmaz. Transferimde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Şu anda çok heyecanlı ve mutluyum. Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Umarım iyi bir hazırlık döneminin ardından lige iyi bir başlangıç yaparız” diye konuştu.