Nobre İmza Attı

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Nobre İmza Attı

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Yeni transferimiz Brezilyalı Marcio Nobre, bugün BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın için 3 yıllık sözleşmeye imza attı.
İmza törenine İkinci Başkanımız Murat Aksu ile birlikte Yönetim Kurulu Üyemiz Süleyman Eren de katıldı. Murat Aksu yaptığı açıklamada, "Yeni bir transfer daha gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer kulübü ile 30 Haziran'a kadar sözleşmesi olduğu için basın önünde sözleşmesine bugün imza atabiliyoruz. 2,5 sene sadece Türkiye liginde 46 gol, genelde ise 60 gol kaydetmiş ve attığı gollerle kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Fazlasını Beşiktaş'ta göstereceğini umut ediyoruz. Beşiktaş Camiası'na bu transferin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Brezilyalı golcümüz Nobre ise, duygularını şu sözlerle ifade etti: "Büyük taraftarı olan bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. 2,5 sene rakip takımda oynamama rağmen, buraya şampiyonluğa oynayan bir takım olduğu için, şampiyon olmak için geldim. Kontrat sürecim çok profesyonelce gerçekleşti. Beşiktaş benim Fenerbahçe ile olan kontrat sürecime çok saygılı yaklaştı. Bana olan güveni biliyorum. Bu güveni karşılıksız çıkarmamak için daha iyi çalışıp bunu üst düzeye çıkartmak istiyorum."

İmza sonrasında Nobre, 11 numaralı isminin yazılı olduğu forma ile basın mensuplarına poz verdi.
En son Siyah_Beyaz tarafından 02 Tem 2006 [ 00:45 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

nobreyi sevmem ama yırtıcı bi forvet...inşallah faydalı olur...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İnşallah yararlı olur ne diyelim benim en büyük korkum taraftar sorunu taraftar onu kabullenebilecek mi?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim