Nobre ve Delgado'dan Basın Toplantısı

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Nobre ve Delgado'dan Basın Toplantısı

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Yeni transferlerimiz Marcio Ferreira Nobre ve Matias Emilio Delgado, Fransa kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Nobre, taraftarlarımızın kendisi için de besteler yapacağına inandığını söylerken, Delgado ise Brezilyalı golcümüzle iyi bir ikili olacaklarını ifade etti.
Beşiktaşımız’da çok iyi karşılandığını söyleyen Brezilyalı futbolcumuz Nobre, “Beşiktaş ile Fenerbahçe’yi şu an için karşılaştırmanın önemi yok. Önemli olan ligde iki takımın göstereceği performanstır. Zaten bu karşılaştırmayı biz değil, kamuoyu yapacaktır” diye konuştu. Kendisinin kurtarıcı olarak görülmemesi gerektiğini vurgulayan Nobre, “Benim kişisel amacım, elimden gelenin en iyisini yaparak, en iyi performansı sergileyerek takımıma faydalı olmak” dedi.

“Beşiktaş, Türkiye’nin önemli takımlarından bir tanesi. Beşiktaş, başarıya ulaşacak her türlü imkana sahip. Bizim tek yapmamız gereken çok çalışmak ve başarıya inanmaktır” diyerek, Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde Beşiktaş’ı yakından tanıdığını belirten golcü oyuncumuz, Fenerbahçe’de oynadığı dönemde en zor karşılaşmaların her zaman Beşiktaş maçları olduğunu ifade etti. Marcio Nobre, BJK İnönü Stadı’nın atmosferinin ve taraftarlarımızın Ekibimiz’e verdiği büyük desteğin takım üzerinde oluşturduğu müthiş gücün farkında olduğunu da söyledi.

Delgado ile iyi bir uyum kuracaklarına inandığının altını çizen Brezilyalı yıldızımız, “Rakam vermek istemiyorum ama ben her zaman gol atmak isteyen ve bunun için çabalayan bir oyuncuyum. Beşiktaş’ta da aynı performansı sergileyeceğime söz verebilirim” diye konuştu.
Nobre, “İnanıyorum ki taraftarlarımız benim için de kısa zamanda yeni besteler yapacaklardır” dedi.

Basın mesuplarının sorularını yanıtlayan diğer yıldızımız Matias Emilio Delgado ise “Halen bana yapılan karşılamanın şaşkınlığı içindeyim. Her geçen gün takıma ve arkadaşlarıma alışıyorum” diye konuştu.

“Hedefim çok fazla çalışarak, performansımı üst seviyede tutmak ve takımıma başarılar yaşatmak” diyen Arjantinli futbolcumuz, “Sahada almam gereken sorumluluğu fazlasıyla alacağım. Beşiktaş tarihinde Sergen gibi idol olmuş bir oyuncunun yerini almak benim için gerçekten gurur verici” dedi.

Çalışmalara geç başlamasının dezavantaj olmayacağını söyleyen Delgado, lig başlayana kadar istenilen seviyeye geleceğini söyledi. Nobre ile iyi bir ikili olacaklarına inandığını da belirten yıldız futbolcumuz, “Nobre’ye atacağım paslarla hem onun hem de Beşiktaş’ın başarılı olmasını istiyorum” diye konuştu.

Eski takımı Basel ile Beşiktaşımız’ın arasında büyük fark olduğuna da değinen Delgado, “Basel daha çok tekniğe önem veren bir takım. Beşiktaş’ta ise fiziksel güç ve teknik çok önemli” dedi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İnşallah ikisi de uçuracaklar kartalımızı...Çok ümitliyim ikisinden de... ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim