Real'e giderdim!

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Real'e giderdim!

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

İbrahim Üzülmez: 40 metre gidip geri dönüyor, orta yapamıyor diyorlar. Bunları yapsam Real’de oynardım. Carlos’un benden ne üstünlüğü var!

Şimdi başka takıntı yaratacak konu kalmadığı için; takımda ağabey kalmadı diyorlar. Bana göre ağabey, yaşı büyük olandır. Sanki bizde herkes yaşıt! Sanki bizde herkes aynı doğumlu! Al işte, istemediğin kadar ağabey var burada. Önemli olan ağabey-amca değil, uyum. Bugüne kadar bir sorun yaşamadık. Zaten biz kaptanlar olarak (İbrahim Toraman ve Koray Avcı’yı da ekleyerek) elimizden geleni yapıyoruz. Son iki yıldır ağabey vardı da ne oldu?”

‘Gelen gelir, ama hep ben oynarım’
“Başta Sergen Yalçın olmak üzere aramızdan ayrılanlar oldu. Doğrusunu söylemek gerekirse, ben de gidebilirim diye düşünüyordum. Bu yönde çok haberler de çıktı. Ancak takımda kalmam normal. Buraya geldim geleli sol kanada oyuncu gelip gidiyor, üstelik bu kadar hoca değişikliği de oluyor, ama yine de ben forma giyiyorum. Bu sene de giymek için mücadele edeceğim. Elbette eksiklerimiz var. Kamplarda bunları gidermek için büyük uğraş veriyoruz.”

‘Şampiyon olamazsak hepimiz bırakmalıyız’
“Son iki yılda taraftarımızı çok üzdük. Artık kimsenin tahammülü kalmadı. Bu sene de şampiyon olamazsak, her şeyi bırakıp gidelim. Artık bulacak bahanemiz de kalmadı çünkü. Lig geçen sezon kalitesiz geçti. Bu yıl daha farklı olacağını düşünüyorum. Bizim için önemli olan ilk haftalar. Geriye bakıyorum; yarıştan hep 6. haftada kopmuşuz. Başlangıç kötü olunca sonra toparlamak zor oluyor. Belini doğrultana kadar atı alan Üsküdar’ı geçiyor yani...”

‘Futbolcu kafa sallar ama bildiğini okur’
“Teknik direktörlerin takıma katkısı bence yüzde 15’i geçmez. Maç için santra yapıldığında bambaşka bir ruh haline sahip olunuyor. Kimsenin müdahalesi söz konusu değil. Bakmayın siz, herkes kafa sallar, ama yine bildiğini okur. Ama saha dışında ve idmanlarda hocanın rolü büyük. Ben 100. yılda şampiyonluk yaşadım. Ben, Yıldırım Demirören’i başkandan ziyade bir ağabey gibi biliyorum. Başkanımız; ‘Fenerbahçe’nin 100. yılında şampiyon olmamız en az bizimki kadar önemli’ diyor. Kendisini haklı çıkaracağız...”

‘Daha sahaya çıkarken başlıyorlar sallamaya’
“Tribünlerden etkilenen futbolcuya inanmam. Öyle olsa ben etkilenirdim. Kanatlarda oynadığım için en büyük tepkiyi biz duyuyoruz. Daha sahaya çıkarken, adam başlıyor sallamaya. Bana tribünlerden gelen en büyük güç, ‘Deli İbrahim’ diye bağırmaları. Evet; ben Beşiktaş delisiyim. Bir de eleştiri yapıyorlar, ‘topu alıp 40 metre gidiyor, sonra geri dönüyor’ diye... Bir de orta yapsa diyorlar... Bunları yapsam Real Madrid’de oynardım zaten. Roberto Carlos’un benden ne üstünlüğü var ki!”

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ben bu adamı çok seviyorum valla. Ne kadar kötü oynasa, ne kadar çok hata yapsa, ne kadar orta yerine kenar yapsa da İbrahim ÜZÜLMEZ benim için çok farklı bir oyuncu. Milli takımda oynadığı sıralar ne zaman oyuna girecek iye sabırsızlıkla beklerdim. Valla niye bilmiyorum ama onun futbolunu beğeniyorum..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

walla bn onu deli ibrahim olarak tanıdım hakkattende delidir oyunundan dolayı adam ileri bakmadan top sürüo ortasını açıo walla bn hastaım o adama...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ya en önemli özelliği (en sevdiğim özelliği) ne biliyor musun? Adam olmadık toplar çeviriyor. Ben bakıyorum tüh bu top auta taca falan çıktı diyorum. o ordan bir başllıyor koşmaya hop top oyun alanında...

Bu kadar bahsettik biraz da tanıtalım değil mi???

Resim
İbrahim Üzülmez

İbrahim Üzümlez, 1974 yılında Kocaeli'de doğdu. İzmit’te hayvancılık ve çiftçilikle geçinen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen İbrahim Üzülmez, küçük yaşlarda babasından gizli gizli tarlaya kaçıp, top oynayarak futbola olan ilgisini göstermeye başlıyordu. Radyodan dinlediği maçlarda Metin Tekin’e hayran olan İbrahim’in en büyük hayali Beşiktaş'ı İnönü Stadyumu'nda seyretmekti.

16 yaşında tarlada arkadaşlarıyla futbol oynarken Gönenspor'lu yöneticiler tarafından keşfedildi. Gönenspor'da 1 yıl oynadıktan sonra Karabükspor'a transfer oldu, ancak kadroya giremedi. Ardından Amasya'ya askere gitti ve askerdeyken Amasyaspor'da kiralık oynadı. Askerlik dönüşü 1.Lig'e, Gaziantepspor'a transfer oldu ve 1,5 sene burada oynadı. Transfer döneminde hayalini gerçekleşti ve Beşiktaş'la anlaştı. İbrahim'in yıldızı, 2002/2003 sezonunda iyice parladı ve ardından Milli Takım'a seçildi.

Özellikleri
Forma Numarası : 19
Pozisyon : Defans
Boy : 175
Kilo : 72
Ayakkabı No : 42
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim