Mabedimizdeki ilk maç 11 Ağustosta
-
- Kurucu Yetkili
- Mesajlar: 1424
- Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:52 ]
Mabedimizdeki ilk maç 11 Ağustosta
Turkcell Süper Ligi'nde 2, 3 ve 4. hafta maçlarının programı belli oldu. BJK İnönü Stadı'nda bu sezon ilk maçımızı 11 Ağustos Cuma günü saat 20.00'de Gaziantepspor ile oynayacağız.
Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre ligde 2, 3 ve 4. hafta maçlarının programı şöyle:
2. HAFTA
11 Ağustos Cuma:
20.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (BJK İnönü)
12 Ağustos Cumartesi:
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
13 Ağustos Pazar:
19.00 Trabzonspor-Vestel Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Rize Atatürk)
20.00 Kayseri Erciyesspor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Denizlispor-Konyaspor (Antalya Atatürk)
20.00 Ankaragücü-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Sakaryaspor-Antalyaspor (Sakarya Atatürk)
21.30 Galatasaray-Kayserispor (Ali Sami Yen)
3. HAFTA
19 Ağustos Cumartesi:
19.00 Vestel Manisaspor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Ankaraspor-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)
21.30 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
20 Ağustos Pazar:
19.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
20.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)
20.00 Konyaspor-Antalyaspor (Konya Atatürk)
20.00 Kayserispor-Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Sivasspor-Sakaryaspor (4 Eylül)
21.30 Denizlispor-Beşiktaş (İzmir Atatürk)
4. HAFTA
25 Ağustos Cuma:
20.00 Beşiktaş-Konyaspor (BJK İnönü)
26 Ağustos Cumartesi:
20.00 Ankaragücü-Vestel Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Ali Sami Yen)
27 Ağustos Pazar:
19.00 Trabzonspor-Denizlispor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Kayseri Erciyesspor-Kayserispor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Antalyaspor-Sivaspor (Antalya Atatürk)
20.00 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Rize Atatürk)
21.30 Sakaryaspor-Fenerbahçe (Sakarya Atatürk)
Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre ligde 2, 3 ve 4. hafta maçlarının programı şöyle:
2. HAFTA
11 Ağustos Cuma:
20.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (BJK İnönü)
12 Ağustos Cumartesi:
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
13 Ağustos Pazar:
19.00 Trabzonspor-Vestel Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Rize Atatürk)
20.00 Kayseri Erciyesspor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Denizlispor-Konyaspor (Antalya Atatürk)
20.00 Ankaragücü-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Sakaryaspor-Antalyaspor (Sakarya Atatürk)
21.30 Galatasaray-Kayserispor (Ali Sami Yen)
3. HAFTA
19 Ağustos Cumartesi:
19.00 Vestel Manisaspor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Ankaraspor-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)
21.30 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
20 Ağustos Pazar:
19.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
20.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)
20.00 Konyaspor-Antalyaspor (Konya Atatürk)
20.00 Kayserispor-Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Sivasspor-Sakaryaspor (4 Eylül)
21.30 Denizlispor-Beşiktaş (İzmir Atatürk)
4. HAFTA
25 Ağustos Cuma:
20.00 Beşiktaş-Konyaspor (BJK İnönü)
26 Ağustos Cumartesi:
20.00 Ankaragücü-Vestel Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Ali Sami Yen)
27 Ağustos Pazar:
19.00 Trabzonspor-Denizlispor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Kayseri Erciyesspor-Kayserispor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Antalyaspor-Sivaspor (Antalya Atatürk)
20.00 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Rize Atatürk)
21.30 Sakaryaspor-Fenerbahçe (Sakarya Atatürk)