Başkanımızdan Moral Yemeği

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Başkanımızdan Moral Yemeği

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Başkanımız Yıldırım Demirören, dün akşam saatlerinde Yönetim Kurulu üyelerimiz, Futbol Takmımız ve Teknik Kadromuza yeni sezon öncesi moral yemeği verdi.

Başkanımızın ev sahipliğini yaptığı davete Yönetim Kurulu üyelerimiz, futbolcularımız, İdari ve Teknik Kadromuz eşleri ile birlikte katıldı. Konuk sanatçının söylediği şarkılarla oldukça keyifli dakikalar geçiren futbolcularımız ve teknik kadromuz birbirleriyle bol bol sohbet ederek yeni sezon öncesi moral depoladılar.

Öte yandan yemekte internet sitemize açıklamalar yapan Futbolcularımız, yemeğin kaynaşma açısından çok önemli olduğunu ve hedefine ulaştığını ifade ettiler. Kaptanımız İbrahim Üzülmez, sezon öncesi dönemini çok çalışarak geçirdiklerini ve bunu Süper Kupa finalinde ortaya koyduklarını söyledi. Sezonun ilk maçlarının her zaman çok zor geçtiğini belirten Üzülmez “Vestel Manisaspor’u yenmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Uyum sürecini atlattıklarını ifade eden Delgado ise, “Zaman geçtikçe daha çok uyum sağlıyorum. Kısa bir süre sonra tam anlamı ile hazır olacağım” dedi. Yeni transferlerimizden Serdar Kurtuluş da sezonun ilk maçı öncesinde yeni transferler ile eski oyuncuların adaptasyonunun üst seviyede olduğunu söyledi.