Ricardinho İstanbul'da

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Ricardinho İstanbul'da

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Yeni transferimiz Brezilyalı Ricardinho, akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na geldi. Taraftarlarımız yıldız oyuncumuzu büyük bir coşkuyla karşıladı. Ricardinho, yarın saat 16.00'da basın önünde sözleşmeye imza atacak.

Kulübümüz'ün 1 yılı opsiyonlu 3 yıllığına anlaştığı Ricardinho'yu karşılamak için saatler öncesinden havalimanına gelen Siyah-Beyazlı taraftarlarımız, uçağın alana inmesiyle birlikte "Ricardinho, Ricardinho" tezahüratlarıyla büyük bir coşku yaşadı. Ricardinho'nun üzerinde Beşiktaş formasıyla çıkışı sırasında tezahüratlarını sürdüren taraftarlarımız, renkli görüntüler oluşturdu.

Ricardinho, havalimanında yaptığı açıklamada taraftarlarımızdan çok etkilendiğini söyledi. Yıldız oyuncumuz, “Beşiktaş gibi büyük bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Buradaki taraftarı önceden de biliyordum. 15 gündür hem kulüp, hem ülke, hem de taraftarlar hakkında araştırmalar yaptım. Ayrıca burada oynayan Brezilyalı oyuncularla konuştum. Kleberson ile yeniden bir arada oynayacağım için çok mutluyum. Diğer Brezilyalılar ile oynama şansı bulacağım için de çok mutluyum. Taraftarların bana gösterdikleri büyük sevgiye layık olmak için çok çalışacağım” dedi.

Ricardinho, havalimanından ayrılarak kendisini takip eden basın ordusuyla birlikte oteline gitti.

Yarın sabah sağlık kontrolünden geçecek olan Ricardinho, saat 16.00’da BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde basın önünde sözleşmeye imza atacak.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!