Q7'nin gözü 16 Haziran'da

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
james.87
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen james.87 »

Serdal Adalı'nın başkan olması durumunda Beşiktaş'a geri getireceği Quaresma, kongreyi bekliyor. Portekizli yıldız, Siyah-Beyazlı taraftarlarla buluşacağı günü iple çekiyor.
Beşiktaş’ta 2. Quaresma dönemi, 16 Haziran’da yapılacak olan seçime bağlı. Siyah-Beyazlı taraftarların sevgilisi olan yıldız futbolcu, Adalı’nın seçimi kazanması durumunda geri dönecek. Bu transferi bir an önce halletmek isteyen Adalı, seçim öncesinde hamlesini yaptı ve arasının çok iyi olduğu menacer Ahmet Bulut’u Dubai’ye gönderdi. Siyah-Beyazlı kulüpten ayrıldıktan sonra Al-Ahli’ye transfer olan ve burada şu ana kadar 10 karşılaşmada forma giyen yıldız futbolcu, Adalı’nın kendisine yaptığı teklifi düşünmeden kabul etti. Adalı’yla yaptığı görüşmede yeniden Avrupa’da futbol oynamak istediğini belirten Portekizli süperstar, “Beşiktaş’ı çok seviyorum. Türkiye’de geçirdiğim günler muhteşemdi. Takımın bu sezon Avrupa’da yer alacak olması da önemli. Ben tekrar gelmek istiyorum” diye konuştu.

‘Transfer yapmayın’

İlk bombasını Quaresma ile patlatmak isteyen Serdal Adalı, ses getirecek isimleri de kadroya dahil etmek istiyor. Önemli başarılara imza atmış bir teknik adamla çalışmak isteyen Adalı, ilk hamlesini ise Fikret Orman’ı arayarak yaptı. Mevcut yönetimin, seçime kadar transfer yapmamasını isteyen Serdal Adalı, Orman’a “Seçim olana kadar ne hoca ne de futbolcu transferi yapmayın” diyerek 16 Haziran’ın beklenmesini istedi.

Kullanıcı avatarı
babaker
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen babaker »

Bize veya başkasına, gözümüzün önüne gel Q7. Dünya gözüyle bir daha izleyelim seni. :oley:

Kullanıcı avatarı
Crux
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Crux »

fikret orman işi yatırdı :)