Ne taraftar ama!

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Ne taraftar ama!

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Tottenham maçının ardından Beşiktaş’a UEFA’dan tebrik geldi: Seyirciniz inanılmaz bir atmosfer oluşturuyor, olay da çıkmıyor. Bu ortamı yarattığınız için teşekkür ederiz.

‘İnönü müthiş’
Beşiktaş, Süper Lig’de ve UEFA Kupası’nda inişli-çıkışlı bir görüntü çizmesine rağmen takımını koşulsuz destekleyen Siyah-Beyazlı taraftarları, UEFA yere göğe sığdıramadı. Beşiktaş’ı böyle bir taraftar grubuna sahip olduğu için kutlayan UEFA Güvenlik Sorumlusu Willie McDougall, “Tottenham ile oynanan karşılaşmada İnönü Stadı’ndaydım. Taraftarların yarattığı müthiş atmosferi yerinde yaşadım. Tam bir futbol stadyumunuz ve seyircileriniz var” açıklamasını yaptı.

‘Büyülendik’
Kulübe mail atan McDougall, “Bu kadar ateşli bir taraftar grubunun yenilgiyi kabullenip, ağırbaşlı bir şekilde Tottenham’ı alkışlaması müthişti. Bize yaşattığınız bu unutulmaz tecrübe için tüm Beşiktaş kulübüne ve taraftarlarına teşekkür ederiz. Tüm görevlilere ve ortamın yaratılmasında çaba sarfedenleri takdir ettiğimizi belirtiriz. Umarım futbola renk katan Beşiktaş, UEFA Kupası’nda yoluna sonuna kadar devam eder” ifadesini kullandı.

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

yoruma gerek yok sanırım
ellerine sağlık!

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

ya böyle büyük bi taraftar yok ya...iyi ki bu takımı tutuyorum ve iyi ki böyle bi taraftara sahibiz...herkesin böyle taraftarı olması dileğiyle...olmayanlara kapımız her zaman açık...beşiktaşlı olun ve gurur duyun taraftarınızla...öyle bi mağlubiyette sahaya girecek kadar düşüncesiz taraftarlarımız yok bizim...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

bir gerçeği artık herkes kabul etti, Beşiktaş taraftarlar arasında bir grup var ki, yaptığı her hareket takdire değer, onların dünyada bir benzeri daha yok, onların adı ÇARŞI