Deminören Şov!

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Cevapla
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 1424
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:52 ]

Deminören Şov!

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Beşiktaş Başkanı, babasının adına yaptırdığı stadı kulübünün kullanımına sundu. Demirören kongreye 2 ay kala çalışmalarına hız verirken, kulislerde adı geçen başkan adayları ise sessizliğini koruyor.

Tesis zengini
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, tüm mesaisini Siyah-Beyazlı kulübe ayırmaya devam ediyor. Tecrübeli başkan, Pendik’te babası Erdoğan Demirören adına yaptırdığı stadın tüm kullanım haklarını kulübüne devretmek için çalışmalarını tamamladı. Erdoğan Demirören Stadı’nın Beşiktaş himayesine katılıp, kullanıma açılmasıyla beraber, Turgay Ciner’in Ayazağa’da yaptırdığı Yusuf Tunaoğlu Stadı’yla birlikte, Beşiktaş kulübü bir anda tesis zengini hale geldi.

Kulisler sessiz
Yeni yapılan Erdoğan Demirören Stadı’nda PAF ve alt yapı maçlarının oynatılması da planlanıyor. Ayrıca Demirören’in bu çalışmalarıyla birlikte 28 Ocak’ta yapılacak olan genel kurulda da kendisinden başka hiç kimsenin resmi olarak adaylığını açıklamaması da kafaları karıştırıyor. Kulislerde ismi geçen Yalçın Sabancı, Hüsnü Özyeğin, Tuncay Özilhan, Celal Kolat ve Haşmet Kürüm gibi olası isimlerin, Fenerbahçe derbisinden sonra kesin kararlarını açıklayacağı iddia edildiCevapla