Her Beşiktaşlının İzlemesi LAzım

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Her Beşiktaşlının İzlemesi LAzım

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Evet arkadaşlar Beşiktaş taraftarının büyüklüğünü bir kez daha bu video da görüyoruz. Bence bu görüntüye bütün takımların taraftarı imreniyordur....
İzleyin sizde farkımızı görün...

NOT: Sesli izleyiniz. Yoksa bir şey anlaşılmaz... sesi de bayağı bir açın.
:arrow: Beşiktaş-Bolton maçı öncesi...
[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

süperdi =D> =D> emeğine sağlık ;-)

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

milletin övündüğü şeylere bak...
bi de buraya koyup değişik birşeymiş gibi bi reklam yapıyorlar...
bu arada bu maçta bolton kaç attıydı beşiktaşa yahu?

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

ARENA yazdı:milletin övündüğü şeylere bak...
bu arada bu maçta bolton kaç attıydı beşiktaşa yahu?

maç 1-1 bitmişti ARENA...bakın arkadaşlar ben takımlararası tartışma istemiyorum..buraya beşiktaşlı haricinde insanlar girip laf sokmasın lütfen...adam gibi girsin baksın çıksın...
bu arada çok güzeldi...hatta muhteşemdi diyebilirim...ellerine sağlık $EI-IZAI)E...saolasın...zaten beşiktaşımızın olduğu yer muhteşemdir...şunu da söylim böyle taraftar dünya'nın hiç bi takımında yok...böyle taraftarımız olduğu için gurur duyuyorum...diğer takım taraftarları da izlesin de taraftar nası olunurmuş görsün...valla helal olsun bu taraftara...
lütfen arkadaşlar bakın birbirimizi kırmaya gerek yok...yani diğer bölümlere girip ben de koyabilirim bişeyler ama gerek yok...heralde anlamışsındır ARENA...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ARENA yazdı:milletin övündüğü şeylere bak...

ARENA eğer laf attığınla, savunduğun karşılaştırılmaya bile değmiyorsa. "Eyvallah" demesini bileceksin..

Şimdi ben bir Beşiktaşlı olmasam bile bu görüntüleri görünce helal olsun derim.. Açıkcası senden de bunu beklerdim...Senin buna laf atabilmen için bundan daha iyi bir video izletmen lazım bize... SaVunduğu şeyle ilgili TRABZONLA...

ARENA yazdı:bu arada bu maçta bolton kaç attıydı beşiktaşa yahu?
5 atsa sevinecek miydin...? :evil:

:arrow: ALEN'İN ÜÇLÜSÜ ŞEREFİNE $EI-IZAI)E'YE 333 +REP.

PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL..BU VİDEOYU HERKESE İZLETECEĞİM..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

adminim ağır konuşuyorsun

1-$EI-IZAI)E'nin yaptığı paylaşıma 333 rep veriyorsan sırf beşiktaşlı olduğu ve benim söz yazdığım içindir...

2-Tüm takımlar bize imreniyordur gibi saçma sapan bir tez ortaya atmasa cevap yazmıyacaktım

3-Trabzonspor'a hiç bir zengin takım tutan kişinin söz söylemeye hakkı yoktur... Beşiktaş 103 yaşında, Trabzonspor 40... Beşiktaşın Trabzonun başarısına ulaşması için 5 kere daha şampiyon olması kazım...

4-Ayrıca biz Beşiktaş'ın nasıl şampiyon olduğunu da biliyoruz... Sinan ENGİN ile Aleaddin ÇAKICI'nın telefon görüşmesi haber bültenlerinde yayınlandı; 'Geçen sene sizi şampiyon yaptık, kimse bişey diyebildi mi...'

5-Bu gösterdiğin hiç görülmemiş birşey değil, ayrıca beşiktaş taraftarı bedava bilet verilmiyor diye de maça gelmediğiyle ilgili çok haber okudum...

6-Bize Türkiye'de haksızlık yapan takımı Avrupa'da niye tutayım...

7-Eğer bu mesajım da silinirse forumun adını Beşiktaş Forum olarak değiştir adminim...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Reha burda senin yazdıklarının hepsine verecek cevabım var ama vermiyorum çünkü, bunlarla bir yere varamayız, biz yani yöneticiler böyle tartşmalara girmememiz lazım, bunlar bize hiç birşey kazandırmaz aksine yöneticileri bile kendi aralarında anlaşamayan foruma neden üye oluyum derler bizim için

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

ARENA $EI-IZAI)E demiş ki:Bence bu görüntüye bütün takımların taraftarı imreniyordur...yani bütün takımlar imrenmeli demiyo...onun ki bi varsayım...böyle şeyler için birbirimizi kırmaya gerek yok...sonuçta hepimiz aynı sınıftayız ve en az 2 sene daha beraberiz...bi de;
"ayrıca beşiktaş taraftarı bedava bilet verilmiyor diye de maça gelmediğiyle ilgili çok haber okudum..." böyle bi cümle olmaz...lütfen güzel TÜRKÇE'mizi düzgün kullanalım...
ve son olarak $EI-IZAI)E imreniyordur demiş...ben diyorum ki bütün takım taraftarları imrenmeli...çünkü hiç bi takımda böyle taraftar yok...ALLAH herkese böyle taraftar nasip etsin...ya ARENA bu taraftara saygı duyacağına hala konuşuyosun...ne diyim bi gün doğru yolu bulursun...

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

yaw kardeşim tartışmanın bitmesini istiyorsan niye beni tahrik edecek cevaplar yazıyorsun, ne demek 'saygı duyacağına hala koonuşuyorsun'...

Saygı da duymuyorum, eğer hala bana cevap yazılırsa konuşuyorum da...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ARENA, aklından herşeyi çıkar, ön yargılı davranma ve tek şu soruyu cevapla bana..

Yukarıda izlediğin video gerçekten kötü mü??

Senin video hakkında konuşmadığın söylediklerinden belli oluyor be kardeşim.. Bana ne Trabzonun başarısından bana ne Beşiktaşın 103, yılından, şikelerden, haksız şampiyonluklardan.. Benim bu videoda gördüğüm sadece mükemmel bir görüntü..

Bir de şu yönden düşün taraftar parayla mı alakalı.. Mesela belki Real Madrid Beşiktaşı 3 kere satın alır. (Bunun hakkında bilgim yok sadece tahmin) Var mı onların böyle orjinal taraftarı.. :D

Sen Beşiktaşa olan kızgınlığını burdaki görüntüden çıkarıyorsun.. Ben hiçbirşeyi taraflı yapmadım yapmam da. Orda videoyu gerçekten beğendiğim için o repi verdim. Belki forumda en çok rep dağıtan kişi de benim.. Burda da o hakkımı kullandım.. Bu mesajı sen atsan yemin ederim sana da verirdim bu repi.. Hatta sen Beşiktaşlı olmadığın ama bu mesajı attığın için sana iki katını verirdim..

Avrupa meselesine gelince de sebebi ne olursa olsun, Avrupa'da takımını desteklemeyen Türke TÜRK DEMEM..!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim