Böyle bir AŞK Gördünüz mü?

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Böyle bir AŞK Gördünüz mü?

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Sabah uyandığımda ilk işim gazeteleri almak oldu her ne kadar nefret etsem ismi lazım olmayan o iki spor gazetesini almaktan böyle maçlarda hep alıyorum işte.. vapurdaydım, gazetemi açtım bir yandan denizin ortasında , binalar arasından seni görüyor bi yandan da sana ve bizim resimlerimize bakıyodum.. gözlerim doldu yine.. hep oluyodu bu işte .. napiim nerde olsam engel olamıyodum buna.. yanımda oturan ufak bi çocuk vardı.. okul formasıyla..10 yaşlarında olsa gerek..
'noldu abi ' dedi ,
'yok bişey' dedim gülümseyerek,
'var abi ağlıyosun sen' dedi, ben sildim gözümü gazetenin sayfasını çeviriyodum tam konuşcaktım ki çocuk
' sen bu ricardinho için mi ağlıyosun ' dedi ,
'hayır BİZE ağlıyorum'
' e sen beşiktaşlı mısın ? ' dedi ,
'evet' dedim
'e niye ağlıyosun ya kazanmışsınız işte'dedi, gülümsedim yine
'sen hangi takımı tutyosun?' dedim,
'ben galatasaylıyım abla' dedi..
'o zaman boşver canım anlayamazsın'dedim..
'anlatsana' dedi
'neyi dedim
'Beşiktaşlılığı' dedi.. Mabed gözden uzaklaşmıştı ama görünüyodu hala, stadı göstererek;
'şurayı görüyomusun?'dedim , kafa salladı ,
'işte oraya baktığında gözlerin doluyosa BEŞİKTAŞLISIN demektir' dedim.. çocuk baktı şaşkındı anlamaya çalışıyodu
'benim abim koyu galatasaraylı ama hiç onu böyle görmemiştim abi ya'dedi..
'benzemeyiz kimseye'dedim..
'hiç benzemiyosun'dedi.. sora kulağıma uzandı;
'abi, abim kızmasa BEŞİKTAŞLI olurdum ama şimdi eve gidip BEŞİKTAŞlıyım dersem biterim ben ' dedi.. aklıma bi tezahüratımız geldi bu cümlesinin üstüne ama daha küçük diye güldüm sadece ve
'bak canım çok sevindim bizi sevmiş olmana ama boşver sen galatasaraylı ol çünkü BEŞİKTAŞlı olunmaz BEŞİKTAŞLI doğulur.. '

Evet BEŞİKTAŞIM görüyosun aşığınız her türlü her durumda her koşulda istersen üz bizi ister sevindir farketmez biz bi kez demişiz BEŞİKTAŞLIYIZ diye .. Alayı gelse dönmeyiz sözümüzden , bırakmayız sevgimizi yarı yolda.. öyle olsa ne farkımız kalırdı diğerlerinden..

Alıntı (Benim gözlerim doldu umarım sizde beğenirsiniz ;-) )
En son $EI-IZAI)E tarafından 23 Ara 2006 [ 15:34 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Böyle bir AŞK Gördünüz mü?

Mesaj gönderen VSaBaH »

Beşiktaşlılık ayrıcalıktır.. Ben çoğu Glatasaraylılardan çoğu Fenerbaçelilerden duydum bunu. Beşiktaşın taraftarı gibi taraftar çok nadir bulunur hatta yok denecek kadar azdır.

BEŞİKTAŞLI OLMAKLA GURUR DUYUYORUM...

Paylaşım için sağol $EI-IZAI)E!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

abi şu evren beşiktaş,galatasaray ve trabzonspor hakkındaki mesajlara yorum yapmasa daha iyi olur...o ne yapsa tartışma çıkıyor...neyse bu sefer büyüklük ben de kalsın ne de olsa beşiktaşlıyız...beşiktaşlıya da bu yakışır dimi...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

evren yazdı::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:gunfirej: :punch: :rambo: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :flames: :firing:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

çok güzel bi paylaşımdı emeğine sağlık $EI-IZAI)E, bu yazıyı BEŞİKTAŞLI olmayan anlayamaz zaten bence ;-)

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Re: Böyle bir AŞK Gördünüz mü?

VSaBaH yazdı:Beşiktaşlılık ayrıcalıktır.. Ben çoğu Glatasaraylılardan çoğu Fenerbaçelilerden duydum bunu. Beşiktaşın taraftarı gibi taraftar çok nadir bulunur hatta yok denecek kadar azdır.

BEŞİKTAŞLI OLMAKLA GURUR DUYUYORUM...

Paylaşım için sağol $EI-IZAI)E!!!

Teşekkürler VSaBaH

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

gunce yazdı:çok güzel bi paylaşımdı emeğine sağlık $EI-IZAI)E, bu yazıyı BEŞİKTAŞLI olmayan anlayamaz zaten bence ;-)

Evet haklısın sadece Beşiktaşlıların anlayacağı bir yazı :sagolun: FArkımız olsun biraz demi ama...