Kartal'a Konya çelmesi: [Konyaspor 2-1 BJK]

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Turkcell Süper Lig’inn 21.hafta açılış maçında Beşiktaş’ı konuk eden Konyaspor ilk yarısı 1-1 berabere tamamlanan mücadeleden 2-1’lik sonuçla galip ayrılmasını bildi. Atatürk Stadyumunu dolduran yaklaşık 15 bin taraftarının da verdiği destekle sonuca giden Konyaspor'a galibiyeti getiren goller 15.dakikada Erman Özgür ve 57.dakikada Tayfun’dan geldi. Konyaspor, bu sonuçla rakibini Konya’da ilk kez mağlup ederek puanını 31’e çıkarttı.

İlk yarıda Erman'ın golüne Nobre ile cevap veren siyah-beyazlılar ikinci yarıda Tayfun'un golüne engel olamadı ve altı hafta sonra ligde kaybetti.
Konyaspor 31 puana yükselirken, üçüncü sıradaki Beşiktaş 36 puanda kaldı. Rakibiyle oynadığı 18'inci lig maçında deplasmanda ilk kez yenilen siyah-beyazlı ekip üstüste beşinci deplasman maçında da galip gelemedi.

:idea: Kleberson, Fahri ve Ali Güneş'ten yoksun mücadele eden Beşiktaş'ta savunma oyuncusu Gökhan Zan ilk yarıda sakatlandı ve oyundan çıktı.

YÖNETİCİ YORUMU:
Aşağı tükürsem sakal yukarı yükürsem bıyık.
Ama valla üzüldüm. Konya ne kadar memleketim olsa da ben Beşiktaşa gönül vermişim bir kere.. :(
Ama üzülmeyin. Konya bu gider Fenerden de alır puanını Galatasaraydan da ben buna inanıyorum.

KONYA'YI SAVUNAMAYACAĞIM TEK KONU FUTBOLMUŞ MEĞER..!
En son VSaBaH tarafından 17 Şub 2007 [ 00:42 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

MAÇTAN KARELER...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son VSaBaH tarafından 17 Şub 2007 [ 12:11 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Re: Kartal'a Konya çelmesi: [Konyaspor 2-1 BJK]

Mesaj gönderen gunce »

VSaBaH yazdı: Ama valla üzüldüm. Konya ne kadar memleketim olsa da ben Beşiktaşa gönül vermişim bir kere.. :(

aynen öyle Volkan :( :(

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Zavallı başkan Del Bosque yüzünden püro alamamış sigarayla idare ediyo, kaptanın Konyaspor gibi sert futbol oyanayan takımlara karşı oynamaması lazım mağlubiyetteki en büyük sebep i. üzülmez'di. Sadece 2 kişi adam gibi oynadı biri Rico paşa diğeri ise Koraydı, diğerleri için berbat demek bile çok iyimser kalır

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

siyah_beyaz sen maçın hepsini mi izledin?koray maçın en kötüsüydü...nerde o 3 haftaki koray...hele o 2. golde yere yatması çok yanlılştı...bence maçın en kötüleri koray ve ibrahim üzülmezdi...gerçekten de güzel top oynayamadık...ama takımımızın topla beraber hücuma çıkan takımlara karşı zaafı var...bunu aşmamız lazım...deplasmanda da güzel oymayıp kazanmaya başlarsak şampiyonuz...İNÖNÜ zaten bizim...bütün maçları alıyoruz neredeyse...