Trabzonspor:3 Beşiktaş:2

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Trabzonspor:3 Beşiktaş:2

Mesaj gönderen ozgurcocuk »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Turkcell Süper Lig'in 22. haftasında oynanan Trabzonspor - Beşiktaş maçını Trabzonspor 2 - 0 geriye düşmesine rağmen ikinci yarıda attığı gollerle 3 - 2 kazandı. Bordo - mavili ekibe 3 puanı getiren golleri Ersen Martin ve Umut Bulut (2) kaydetti.

4. dakikada ani gelişen Trabzonspor atağında, ceza sahası ön tarafında topla buluşan Ceyhun, müsait durumdaki Umut'a pasını verdi. Genç futbolcu ağır davranınca savunma topu uzaklaştırdı.

8. dakikada Gökdeniz'in pasında ceza sahası ön tarafında topla buluşan Ceyhun, rakibini iki harekette ekarte ettikten sonra vuruşunu yaptı. Meşin yuvarlak direğin yanından dışarı çıktı.

14. dakikada sol kanattan gelişen atakta Mustafa Keçeli'nin pasında topla buluşan Celalettin'in ceza sahası köşesinden yaptığı ortada meşin yuvarlak defansa çarparak yükseklik kazandı ve üstten az farkla kornere çıktı.

19. dakikada sağ çaprazda kazanılan serbest vuruşu Ricardinho kullandı, arka direkte İbrahim Toraman yükselip kafayı vurdu, meşin yuvarlak yandan auta çıktı.

20. dakikada gelişen ani Beşiktaş atağında Delgado, defansın arkasına atılan topla buluştu, ceza sahasına girdi, kaleci Tolga ile karşı karşıya kaldığı anda sert vurdu, meşin yuvarlağı kaleci Tolga kornere tokatladı.

24. dakikada Ricardinho'nun pasında Bobo topla buluştu, Risp'in üzerine gitti, sol köşeden ceza sahasına girmeden yerden sert vurdu, Risp'e de çarpan top direğin dibinden ağlara gitti: 0 - 1.

36. dakikada Beşiktaş farkı ikiye çıkardı. Bu dakikada Serdar'ın ortasında ceza sahası içinde Bobo kafayı çıktı, seken top Koray'ın önünde kaldı, bu oyuncunun vuruşunu kaleci Tolga çeldi. Dönen topu önünde bulan Ricardinho meşin yuvarlağı boş kaleye gönderdi: 0 - 2.

38. dakikada gelişen Trabzonspor atağında Gökdeniz'in sağ kaattan sürükleyip ceza sahasına yaptığı ortada arka direkte Celalettin topu kaleye gönderdi, araya giren Ali Tandoğan meşin yuvarlağı kornere çeldi.

Karşılaşmanın ilk yarısını da Beşiktaş 2 - 0 önde kapattı.

51. dakikada Beşiktaş ceza sahasının dışında topla buluşan Umut uzak mesafeden şut denedi. Runje defanstan seken topu iki hamlede kontrol etti.

53. dakikada Trabzonspor farkı bire indirdi. Bu dakikada Hüseyin'in pasında topla buluşan ve kaleciyle karşı karşıya kalan Ersen Martin, ceza yayı içinde yerden sert vurdu, kaleci Runje'den seken top ağlara gitti: 1 - 2.

55. dakikada Trabzonspor beraberliği yakaladı. Bu dakikada Ferhat'ın kendi yarıalanının son metrelerinden attığı uzun pasta top defanstan sekti, Ceyhun ve Umut'un verkaçında topla buluşan Umut'un yerden sert şutu direğin dibinden ağlara gitti: 2 - 2.

57. dakikada Delgado'nun ceza sahası içinde topla buluşup vuruşunda meşin yuvarlak üstten auta çıktı.

60. dakikada Trabzonspor öne geçti. Bu dakikada gelişen Trabzonspor atağında sağ kanattan Ayman'ın ortasında ceza sahası içinde Umut topla buluştu, İbrahim Toraman'a rağmen vuruşunda meşin yuvarlak ağlara gitti: 3 - 2.

65. dakikada gelişen ani atakta Gökdeniz kaleciyle karşı karşıya kaldı, ceza sahası içine girer girmez vurdu, meşin yuvarlak kaleci Runje'den döndü. Dönen topu Ersen Martin boş kaleye gönderdi, çizgiden Baki kafayla çıkardı, dönen topa Ceyhun tekrar vurdu meşin yuvarlak auta çıktı.

73. dakikada gelişen Trabzonspor atağında Gökdeniz, sağ kanattan ceza sahasına ortaladı, İBrahim Toraman'dan seken topu Ersen Martin kaleye vurdu, meşin yuvarlağı sektiren kaleci Runje ikinci hamlede kontrol etti.

80. dakikada Gökdeniz'le gelişen Trabzonspor atağında bu oyuncu sağda taşıdığı topu ceza sahası içine gönderdi, Ersen Martin'in vuruşu direğin dibinden auta çıktı.

81. dakikada gelişen atakta sağ kanattan bu defa da Hüseyin ortaladı, Umut'un ceza sahası içinden vuruşunda meşin yuvarlak yandan auta çıktı.

82. dakikada defansın soluna atılan topa bu defa da Gökdeniz hamle yaptı. Ortasına Ersen Martin hareketlendi, kaleci Runje'nin hamlesiyle top ortada kaldı, ikinci hamlede Runje Ersen Martin'den önce davranarak topu kontrol etti.

Kalan dakikalarda iki takımın da çabası başka gol getirmeyince mücadele de 3 - 2 Trabzonspor'un galibiyetiyle sona erdi.

Stat: Hüseyin Avni Aker

Hakemler: Selçuk Dereli, Baki Tuncay Akkın, Mustafa Sönmez

Trabzonspor: Tolga 7, Musa 3 (Dk. 46 Ferhat 7), Erdinç 7, Risp 6, Celaleddin 7, Gökdeniz 8, Hüseyin 8, Ayman 7, Mustafa Keçeli 3 (Dk. 46 Ersen Martin 7), Ceyhun 8 (Dk. 90+1 Çağdaş ?), Umut 8.

Beşiktaş: Runje 4, Ali Tandoğan 4 (Dk. 66 Mustafa Doğan 3), İbrahim Toraman 3, Baki 4 (Dk. 87 Ali Güneş ?), İbrahim Üzülmez 3, Delgado 4 (Dk. 83 Burak ?), Koray 5, Serdar 4, Ricardinho 6, Bobo 6, Nobre 4.

Goller: Dk. 24 Bobo, Dk. 36 Ricardinho (Beşiktaş), Dk. 53 Ersen Martin, Dk. 55 ve 60 Umut (Trabzonspor)

Sarı kartlar: Dk. 26 Baki, Dk. 62 İbrahim Toraman (Beşiktaş), Dk. 31 Hüseyin, Dk. 36 Umut, Dk. 36 Ceyhun, Dk. 47 Risp, Dk. 89 Tolga, Dk. 90 Ersen Martin (Trabzonspor)

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

bu galatasaraylıların beşiktaş düşmanlığı neymiş öyle ya...önceden hiç maç sonucu koymayanlar şimdi iki ayrı yerde koymuş...bırakın da ya beşiktaşlılar ya trabzonsporlular koysun bu mesajı...anlamadım yani sizi...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

abicim biz Beşiktaş Düşmanı değiliz ki tam tersi Beşiktaş Dostumuzdur ;) ... Asıl Düşmanımız Fenerbahçe :madman:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

beşiktAŞK, sana sonuna kadar katılıyorum.. Onların bölümlerine (Galatasaray) bazen ben bile mesaj koymuşumdur.. Bıraksa bu haberi ben koyacaktım Beşiktaş bölümüne.. Ama bir Galatasaraylının bu haberi koyması akılları karıştırıyor haklı olarak..

ozgurcocuk bizim bölümü kendi bölümünden çok takip ediyor anlaşılan.. :tuh: tarantula500 de olmasa Galatasaray bölümüne kimse mesaj koymayacak..

Bir de şunu söyleyim.. Bu hafta siz berabere kaldınız.. Biz de yenildik.. Fener de bugün yenerse o zaman ne düşüneceksin çok merak ediyorum. :nono:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

ne mi düşünecez :( vayy halimize :tuh:

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

teşekkür ederim VSABAH bana katıldığın için...okulda da soracam özgürçocuğa zaten...

Kullanıcı avatarı
kubosh
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen kubosh »

beşiktAŞK yazdı:bu galatasaraylıların beşiktaş düşmanlığı neymiş öyle ya...önceden hiç maç sonucu koymayanlar şimdi iki ayrı yerde koymuş...bırakın da ya beşiktaşlılar ya trabzonsporlular koysun bu mesajı...anlamadım yani sizi...

arkadaşım galatasaraylıların beşiktaşlılara hiçbirzaman düşmanlığı olmaz bunu yanlış algılamışsın

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

arkadaşım galatasaraylıların beşiktaşlılara hiçbirzaman düşmanlığı olmaz bunu yanlış algılamışsın

özür dilerim o zaman yanlış anlamışım ben...yok hani iki ayrı bölüme(beşiktaş ve trabzonspor bölümüne) iki ayrı galatasaraylı aynı başlığı koyunca ister istemez düşünüyorsun yani...ayrıca bu mesajı atan arkadaşımız kendi bölümü olan galatasaray bölümüne hiç mesaj koymayıp buraya bu mesajı koyunca...

Kullanıcı avatarı
kubosh
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen kubosh »

arkadaşın profilini tıklarsan galatasaray formuna da yazılar yazdığını görebilirsin .trabzonspor bölümüne de konuyu ben açtım bunun da beşiktaşla alakası yok ben trabzonluyum ve maçtaydım amacım aslında resimler eklemekti ama ekleyemedim okiş no problemo yani:) ama bak fenerbahçe de bana gıcığım o takıma direk derim :D :D :D :D