"Şampiyonluk Öyle Alınmaz Böyle Alınır"

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

"Şampiyonluk Öyle Alınmaz Böyle Alınır"

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

101. yılımızda elimizden alınan şampiyonluğu kimse unutmamıştır.

Şimdi intikam alma vakti.

2003-2004 sezonunda takımımız 8 puan öndeyken bir takım kirli eller takımımız üstüne kötü oyunlar oynadı ve bunda başarılı oldular.

O günden sonrada bir dahada toparlanamadık.

Tarih Tekerrürden İbarettir.

Şimdi 2006-2007 sezonundayız ve o sezon bizden alınan Şampiyonluk şuanda zirvede 8 puan farkla oturan Fenerbahçenin olmuştu.

Şampiyonluk Öyle Alınmaz Böyle Alınır diyerek GELİYORUZ!

Bu defa hiç kimse durduramayacak bizi.

Resim

Şampiyonluğu alacağımıza inanan arkadaşlarımdan ricam verdiğim resmi avatar yada imza olarak kullanmamız.

Herkes geldiğimizin farkında olsun..

Bu konudaki En Güzel yazıyı Tribün Liderimiz Alen Markaryan, Alen abimiz yazmıştır.

Cehenneme kombine

18 yaşında bir delikanlıyı en az 10 sene yararlı olacağını bildiklerinden yok etmeye çalışanlara "İnadına Serdar Kurtuluş" diyerek, GELİYORUZ.

Nobre'nin helal terleriyle oyundan çıktığında boncuk boncuk akıttığı iki damla gözyaşını alkışlayarak, GELİYORUZ.

Biz Ricardinho, Runje, Delgado kötü oynadıkça iyi kumaş olduğunu bilip iyi olacaklarını düşünerek destekleyenlerdeniz. İyi olduğunu bilip de "Beşiktaş faydalanmasın" mantığını güderek "Bunlardan topçu mu olur" diye yazanlara gülerek, GELİYORUZ.

"Seviyoruz" dedikçe "Bunlar kendilerini eğlendiyor" diyenlere "Hodri meydan"ları açarak, GELİYORUZ.

"Her şey galibiyet değildir" mantığını kamuoyuna, gençlere ve tüm meteryalistlere şırınga ederek, GELİYORUZ.

Onun için maçlarımızı TV'den seyrederken gözlerinizi kapatırsınız. Ve ahengi yüksek bir orkestranın çok ve gür sesli "tını"larını duyarsınız. Tüm bunları çekemeyenler vardır ve doğaldır. Kıskananları bilerek,GELİYORUZ.

101. yılda ikinci yarı başındaki 8 puan farktan türlü entrikalar sonucu verilen şampiyonluğu bu seneye hitaben "Tarih tekerrürden ibaretttir" kitabesine "Şampiyonluk öyle alınmaz böyle alınır" sloganlarını hazırlayarak, GELİYORUZ.

Stadımızda küfür yok deyip de en iğrenç pankartları açanlara yol verenleri kınayarak,GELİYORUZ.

15 yaşına kadar şampiyonluk görmemiş bir neslin Beşiktaş aşkına ölümlere körebe oynayışına gözlerimiz dolarak ve dalarak, GELİYORUZ.

Ve sevenler ayrılmaz biliyorsunuz. Tüm insanlar ufak tefek hatalar yapmıştır, anlıyorsunuz. O yüzden fazla güzelde gözümüz yok, ey Azrail... Biz Beşiktaşlılar cehennemden kombine aldık.
ORAYA DA GELİYORUZ.

Alen Abimizin sözlerine son olarak ben bir ekleme yapmak istiyorum.

İçimizdeki İrlandalılara ve ruhsuzlara İNAT GELİYORUZ!

BİZLER İNANDIK SİZDE İNANIN.
BİZİM İÇİN BU KUPAYI ALIN!

Bu emeğin sahibi hatirla arkadasımdır...
En son $EI-IZAI)E tarafından 05 Mar 2007 [ 22:54 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E, akşam akşam gaza getirdin yine.. ;)

Aslında iyi fikir.. Yarın koyarım ben de imzama bu resmiii

Güzel bir sunum.. Oldukça etkileyici ve gazlayıcı.. :D

+100 KFL
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

saolasın $EI-IZAI)E...güzel bir yazı...teşekkürler...aynen söylediğin gibi bu sene şampiyon BEŞİKTAŞ

Bu sene şampiyon görelim sizi
Ölmeden mezara koymayın bizi
Korkutmaz bizleri musalla taşı
Ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞ'ı

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Aslında güzel birşey $EI-IZAI)E ellerine sağlık ama , Bu yılın şampiyonluk adaylarından en iyi favorisi biziz

Genede güzel bir çalışma ellerine sağlık =D>

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Evet arkadaşlar koca forumda bu kadar mı çıktı?

Kullanıcı avatarı
kubosh
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen kubosh »

güzel bi çalışma olmuş tabiki inanmak önemli ...gelin bakalım bekliyoruz :D :D :haha:

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

tigana gitmeden beşiktaş şampiyon olamaz...

cunku platını tıganayla calısmak ıstıomus onun aklı uefada burdan da para almadan gitmek istemio...

ama yinede ben bir SAMSUNSPOR lu olarak beşiktasın şampiyon olmasını isterim...

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

İyi hoş da kupayıo görmeden paçaları sıvamayın...

Ben açıkçası Beşiktaş'ı o kadar da şampiyon olabilecek durumda görmüyorum... Yine de belli olmaz...

Fenerbaçe olacağına Beşiktaş olsun...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

ARENA yazdı:İyi hoş da kupayıo görmeden paçaları sıvamayın...

Ben açıkçası Beşiktaş'ı o kadar da şampiyon olabilecek durumda görmüyorum... Yine de belli olmaz...

Fenerbaçe olacağına Beşiktaş olsun...

Aynen Katılıyorum..!!

Kullanıcı avatarı
DEMİR_7252
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DEMİR_7252 »

İnşallah $EI-IZAI)E.. Şampiyonluğu fener almasında GALATASARAY veya beşiktaş farketmez...Geriden gelip şampiyon olmakta biz daha tecrübeliyiz ama..