Doktorları dinleme oynat beni hocam

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Doktorları dinleme oynat beni hocam

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Antalyaspor maçında sakatlanan Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Mert Nobre için doktorlar ‘Oynayamaz’ raporu verdi. Ancak Sambacı, teknik direktör Tigana’ya, Böylesine önemli bir karşılaşmada takım arkadaşlarımı yalnız bırakamam” dedi.
Tıpkı Murat gibi
Antalyaspor karşılaşmasında büyük bir fedâkarlık gösteren Murat Şahin, sakat sakat oynayıp takımına 3 puanı getiren isim olmuştu. Bu mücadelede sakatlanan Mert Nobre de oyundan alınmıştı. Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Mete Düren, "Nobre'nin çok az da olsa oynama ihtimali var. Ancak biz teknik heyete oynayamayacağı yönünde rapor verdik. Forma giymesi tehlikeli olabilir. Eğer sert bir darbe alırsa uzun bir süre sahalardan uzak kalabilir" derken, Sambacı'dan yanıt geldi: Ne pahasına olursa olsun, Kadıköy'de oynamak istiyorum...

Tigana karşı çıktı
Kaleci Murat Şahin'in yaptığı fedâkarlığı hatırlatan Nobre, "Türkiye Kupası'ndaki kaderimiz perşembe günü çizilecek. Murat, Antalyaspor maçındaki performansıyla bizlere örnek oldu. Şimdi sıra bende. Böylesine önemli bir karşılaşmada takım arkadaşlarımı yalnız bırakamam. Tigana'dan forma istiyorum" dedi. Ancak zorlu lig maçları öncesinde daha tehlikeli bir sakatlıktan çekinen teknik direktör Jean Tigana'nın, Mert Nobre'yi kupa maçında riske etmeyeceği ifade edildi. Brezilyalı, Kadıköy'de oynanan lig maçına kaptan olarak çıkmıştı.

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

:deli:

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

reha37 yazdı::deli: