Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş'ın...

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş'ın...

Mesaj gönderen reha37 »

2007'nin ilk kupası Beşiktaş'ın

Beşiktaş ile Kayseri Erciyesspor Fortis Türkiye Kupası'nı müzelerine götürmek için İzmir Atatürk Stadı'nda kozlarını paylaştı. Kartal, kupaya uzatmalada attığı golle ulaştı.

Resim

Fortis Türkiye Kupası sahibini arıyor. Ligde şampiyonluk umutlarını hemen hemen yitiren Beşiktaş ile ligde kalma yolunda Ç.Rize maçında önemli bir avantajı yitiren Erciyesspor Fortis Türkiye Kupası'nı müzelerine götürmek için İzmir'de kozlarını paylaşıyor.

Stat: İzmir Atatürk

Hakemler: İsmet Arzuman, Bahattin Duran, Serkan Akarca

Kayseri Erciyesspor:

Orkun, Kürşat, Emre, Mustafa, Jabi, Ali, Ergün, İlhan, Mehmet Eren, Cenk, Lazarov

Beşiktaş:

Runje, Baki, Koray, Gökhan Zan, Ali Tandoğan, İbrahim Üzülmez, Serdar, Ricardinho, Burak, Nobre, Bobo

Maça Beşiktaşlı oyuncular başladı.

Dakika 4: Erciyesspor soldan Lazarov'la korner ortaladı. Ceza sahası dışına doğru giden ortayı İlhan tekrar içeri doldurdu. Ancak Beşiktaş savunması topu kontrol etti.

Dakika 6: Burak elle kontrol etti. Hakem Erciyes lehine serbest vuruş verdi. Cezasahasına doğru yapılan ortada İlhan boş pozisyonda topu üstten auta yolladı.

Dakika 9: Burak topu orta alandan aldı. İleri kaçan Nobre'ye attı. Orkun zamanında çıktı ve topu kontrol etti.

Dakika 10: Ricardinho orta alandan topu Lazarov'a kaptırdı. Lazarov cerzasahasına girdi. Vuruşunu yaptı. top Runje'de kaldı.

Dakika 12: Kürşat, Ricardinho'yu cezasahasına girerken düşrüdü. Tehlikeli yerden serbest vuruş kullandı. Barajı aşan top az farkla auta gitti.

Dakika 16: Koray ve Ricardinho paslaştı. Burak sağ taraftan topla harketlendi. Araya giren Mustafa pozisyonunu bozdu. Ve topu arkadaşlarına kazandırdı.

Dakika 18: Burak'a sert giren Emre Toroman maçta ilk sarı kartı gören oyuncu oldu.

Dakika 21: Bobo sol taraftan şık hareketle topu önüne aldı. süratla cezasahasına girdi. Nobre'ye atmayı düşündü ancak istediği vuruşu yapamadı.

Dakika 24: Maçın başında sakatlanan, Cenk İşler'in yeni Djaloviç oyuna girdi.

Dakika 26: Jaba ve İbrahim Üzülmez arasında sert tartışma. Hakem maçı durdurdu. Yan hakemin yanına gitti.

Her iki oyuncuda sarı kartla cezalandırıldı.

Dakika 29: Ricardinho pasını Koray'a verdi. İlhan arkadan geldi araya girdi ve topu kazandı.

Dakika 31: Beşiktaş gol kaçırdı. Burak ve ricardinho orta alanda paslaştılar. Nobre sağ köşeden kaçtı. Cezasahasına girdi. Açısı daraldı. Şut yerine ortayı düşündü araya giren Erciyesli oyuncular topu uzaklaştırdı.

Dakika 35: Ergün rakibne yaptığı hareket sonrası sarı kartı görüyor.

Ricardinho serbset vuruş kullandı. Havadan gelen topa Orkun yükseldi ve sahip oldu.

Dakika 39: K.Erciyesspor 0 - 0 Beşiktaş

Dakika 41: Beşiktaş'tan arka arkaya pozisyonlar ancak son vuruşu iyi yapamıyorlar..

Dakika 43: Nobre, topu rakibinden söktü. Müthiş depar attı. Son çizgi üzerinde kontrolünü sağlayamadı ve top auta çıktı. Bu takipçiliği tribünlerden alkış aldı.

Arzuman ilk yarıya +3 dakika ilave etti.

Dakika 45+2: Ali Tandoğan, cezasahası ön çizgisindeki Nobre'ye attı. Onun pası Burak'a. ancak top hızlı ve auta çıkıyor.

Arzuman ilk yarıyı bitirdi.

İlk yarıda gol yok.

Maçta ikinci yarı K.Erciyes'li oyuncuların vuruşu ile başladı.

Dakika 47: Burak sağ köşeden ortaladı. Kale çizgisi üzerinden Bobo vurdu. top üst direkte patladı. Sonrasında Ricardinho ve Nobre pozisyonu gole çeviremediler.

Dakika 50: Runje'den uzun bir kaleci vuruşu. Jabi kafayla karşıladı. Topu İlhan'a kazandırdı. Top Beşiktaşlılar'dan taca çıktı. Tacı Jabi kullandı. Top Runje'ye kadar gitti.

Dakika 53: Koray yeni Mehmet Sedef'e bıraktı.

Dakika 54: Beşiktaş sağ taraftanh korner kullandı. Orkun boşa çıktı. Top boş pozisyonda Gökhan Zan'ın önünde kaldı. Onun vuruşunda top az farkla üstten auta çıktı.

Dakika 57: Mehmet Sedef orta alanda topu aldı. Birkaç metre gittikten sonra kimsenin beklemediğ ianda kaleye sert vurdu. Orkun zorlukla kontrol etti.

Dakika 59: Lazarov sol taraftan son çizgiye indi. İçeri çevirdi. Djaloviç biraz geçikince Runje topa sahip oldu.

Dakika 61: Burak kavisli bir orta yaptı. Orkun çıktı ve topu kontrol etti.

Dakika 62: Beşiktaş'ta Ali Tandoğan da koray gibi sakatlanarak yerini genç İbrahim'e bıraktı.

Dakika 68: Baki en ileri uçtaki Bobo'ya doğru attığı topu Orkun çıktı ve kafasıyla uzaklaştırdı. Top tekrar Beşiktaşlı oyunculara geçti. Serdar Kurtuluş uzaktan çok sert vurdu. Top çerçeveyi bulmadı. Orkun pozisyon sonrası arkadaşlarına kızdı.

Dakika 72: K.Erciyesspor 0 - 0 Beşiktaş

Dakika 75: Runje geride Baki'yle paslaştı. Baki sol kanattan kaçan Burak'a attı. Anvak yan hakem ofsyat bayrağını kaldırdı.

Dakika 78: Lazarov Bülent Korkmaz'ı çıldırttı. Eren sol kanattan taşıdığı topu müsait pozisyondaki Lazarov'a attı. Lazarov uygun pozisyonda plasesini yaptı. Az farkal auta çıkan top sonrası Bülent Korkmaz kendini yere attı.

Dakika 79: Beşiktaş kontratağında Burak cezasahası dışından sert vurdu. Topz auta gitti. Öncesinde Bobo, Nobre ve Ricardinho boğş pozisyonda top beklemişlerdi. Ancak Burak şansını uzaktan denedi ve başarılı olamadı.

Dakika 86: Ricardinho ve Baki anlaşmazlığı sonrası top Erciyes lehine taca çıktı. Bu pozisyon sonrası Beşiktaşlı taraftarlar Baki'ye tepki gösterdi. Üzülmez Baki'yi teselli etti.

4. hakem Kamil Abitoğlu +2 dakika işaret etti.

Ve maçta 90 dakika tamanlandı.

Maçta 15'er dakikalık iki uzatma devresi oynanacak.

Uzatmaların ilk devresi başladı.

Dakika 92: Erciyesspor sahasından çıkmaya çalışıyor. Kısa paslarla top çevirmeye başladılar. Araya giren Beşiktaşlı oyuncular topu aldı. Bobo iki çalımla cezasahasına girdi. Şutu Orkun'da kaldı.

Dakika 99: Beşiktaş Ricardinho ile soldan korner kullandı. Orkun için rahat bir top oldu.

Dakika 101: Ricardinho'yu arkadan düşüren Ali sarı kartı gördü.

Dakika 101: Serdar soldan cezasahasına ortaladı. Bobo yükseldi ve Orkun'u mağlup etti.

K.Erciyesspor 0 - 1 Beşiktaş

Dakika 105: İlhan yerini İlkem'e bıraktı.

Dakika 108: Emre Toroman yerini Timuçin'e bıraktı ve oyuncu değişikliği hakkını doldurdu.

Dakika 112: Ergün ve Serdar Kurtuluş mücadelesinde Ergün yerde kaldı. Hakem devam kararı verdi.

Dakika 118: İbrahim Akın, Jabi'ye yaptığı faul sonrası sarı kartı görüyor.

Ve maç bitti.

Kupa Beşiktaş'ın....

Kullanıcı avatarı
leonidas
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen leonidas »

kupaya sevindik ama henüz lig bitmedim umarım ligde de dengelerin değişmesiyle yüzümüz güler.
maçla ilgili bişeyler söylemek gerekirse hakem oldukça kötüydü bence maçı kaldıramadı kartları iyi kullansa maç daha keyifli olurdu.
erciyesin iki penaltısını ya görmedi yada çalamadı.
maç sonunda keyserili oyuncularda ayakta alkışlandı hoş bi hareketti.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reha37, iyi güzel teşekkürler Beşiktaşı'ın kupa haberini koymuşsun ama bana kalırsa yeterince özen göstermemişsin.. Sonuçta bu Türkiye Kupası finali bana kalırsa daha güzel bir şekilde duyurmalıydın bunu..Çok sade ve düz bir haber olmuş...

Eğer sen bu işi biz Beşiktaşlılara bıraksaydın daha güzel olurdu düşüncesindeyim.. Güzel şeyler koymayı planlıyordum ama sen benden hızlı çıkınca koyamadım...

TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR... BEŞİKTAŞ FUTBOLCULARIYLA, TEKNİK KADROSUYLA VE ÖZELLİKLE DE TARAFTARIYLA BU BAŞARIYI HAKEDİYOR...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

ben Kayseri Erciyesi desteklemiştim :(

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

bende

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

VSaBaH yazdı:reha37, iyi güzel teşekkürler Beşiktaşı'ın kupa haberini koymuşsun ama bana kalırsa yeterince özen göstermemişsin.. Sonuçta bu Türkiye Kupası finali bana kalırsa daha güzel bir şekilde duyurmalıydın bunu..Çok sade ve düz bir haber olmuş...

Eğer sen bu işi biz Beşiktaşlılara bıraksaydın daha güzel olurdu düşüncesindeyim.. Güzel şeyler koymayı planlıyordum ama sen benden hızlı çıkınca koyamadım...

TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR... BEŞİKTAŞ FUTBOLCULARIYLA, TEKNİK KADROSUYLA VE ÖZELLİKLE DE TARAFTARIYLA BU BAŞARIYI HAKEDİYOR...

valla adminim iyi diyorsun hoş diyorsun da siz bi acaib takısınız...

Sen böyle dedin diye hatamı düzeltmek için sitelerinize girdim (Beşiktaş), bir tane adam gibi albüm yok, işiniz gücünüz kavga etmek...
İnanmayan girsin baksın...

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

süper dakikalarına kadar nasıl uğraştın böyle emeğine sağlık yani =D> bir kız olarak ve objektif bakış olarak kaçıncı dakkada olursa olsun maçı alıcağını biliyordum bjknin :D ayrıca bi bjkli olmadığın halde bu haberi koyman bile bence çok süper bişey =D>

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

bence zaten belliydi.çünkü türküye kupası başiktaşın lig kupası fenerin bu kadar basit

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]