Philips Marka TV'ler için Turksat 4A Ayarları

Turksat 3a, Turksat 4a uydu ve frekans ayarları, televizyonlar için kanal listeleri vs.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

xaiwer yazdı:slmlar 47pfl 4307k liste için yardımcı olursanız sevinirim.

Bunu dener misiniz?
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
realramtha
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen realramtha »

neden ki philips güzel markadır.

Kullanıcı avatarı
ersunbilir
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ersunbilir »

50pfl5028k/12 için repair dosyası lazım kafayı yiycem arkaslar 10 gündür :::((((

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ersunbilir yazdı:50pfl5028k/12 için repair dosyası lazım kafayı yiycem arkaslar 10 gündür :::((((

Bunu dener misiniz?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VDOGAN
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen VDOGAN »

arkadaşlar 47PFL 6008/12 TV İçin hazır kanal dosyasına ihtiyacım var eline olan varsa yardımcı olurlarsa sevinirim .şimdiden teşekürler... =D>

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

VDOGAN yazdı:arkadaşlar 47PFL 6008/12 TV İçin hazır kanal dosyasına ihtiyacım var eline olan varsa yardımcı olurlarsa sevinirim .şimdiden teşekürler... =D>

Bunu dener misiniz?

!

Resim

Kullanıcı avatarı
zahit
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen zahit »

Arakadaşlar 4418 kanal listesi ne olurrrrr

Kullanıcı avatarı
gunz
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen gunz »

eğer decoder cihazı mevcut kanalları hızlı silme özelliğne sahipse kendinizde yeni ayarları yapabilirsiniz, biraz kurcalamak lazım

Kullanıcı avatarı
playboy1988
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen playboy1988 »

47 PFL 6907 K/12 modeli için repair dosyası alabilir miyim şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
philipspfl5008
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen philipspfl5008 »

merhaba site üzerine çok güzel kanal listeleri yüklemişsiniz. ben 42pfl5008k/12 kullanıyorum. 5028 in kanal listesini buradan almıştım. sonra 5008 in kanal listesini gördüm. her ikiside güzel. ama benim sorunum şuki tv kana sıralaması yapmıyor. kanal ayarlama yönergelerini harfiyen uygulamama rağmen list tuşundan sonra optionsa basınca yukarıdan aşağı "tv rehberini güncelle" "tarza göre ara" "gün değiştir" yazan ekran geliyor. phipsi aradım ama sonuç alamadım. aynı zamanda bazı kanalların hd olanları tv çekmiyor. 5028 in kanal ıralaması çok güzel ama bazı hd kanallar çekmediği için normal yayınları ön sıralarda olmadığı için sorun oluyor. 5008 için yüklü kanal listesi çok güzel olmuş ama onda da ön sıralarda çocuk kanalları yok. bu yüzden bana ulusal kanalların, haber kanallarının, çocuk ve spor kanallarının ön sıralarda olduğu bir liste lazım. (hd yayın çekmeyen kanallar star tv, kanal d, samanyolu tv ) hatta size bir sıralama şekli göndersem bana repair şeklinde oluşturabilirmisiniz.