Philips Marka TV'ler için Turksat 4A Ayarları

Turksat 3a, Turksat 4a uydu ve frekans ayarları, televizyonlar için kanal listeleri vs.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Philips Marka TV'ler için Turksat 4A Ayarları

Mesaj gönderen VSaBaH »

choleric yazdı:42pfl6067k için dosya gönderebilir misiniz

Bunu dener misiniz?
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
flash159
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen flash159 »

mehabalar
40pfl4308k/12 model tv ye bır turlu tursat4a kuramadım yardımcı olabılırmısınız. uydu aramadada sat çıkıyor sadece surksat cıkmıyor

Kullanıcı avatarı
flash159
Acemi Üye
Acemi Üye

mehabalar
40pfl4308k/12 model tv ye bır turlu tursat4a kuramadım yardımcı olabılırmısınız. uydu aramadada sat çıkıyor sadece surksat cıkmıyor

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

flash159 yazdı:mehabalar

Aramada çıkan sat da işimizi görecektir. Sadece Turksat 4A olması gerekmiyor Turksatın herhangi bir uydusunda bu kanal listesini deneyiniz;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
flash159
Acemi Üye
Acemi Üye

tskler

Kullanıcı avatarı
puncover
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen puncover »

42pfk6309 televiyonum var. İlk mesajdaki linkte bulunan dosyadan televizyonuma kanal yüklemesi yaptım, yükledi ancak hepsinde sinyal yok diyor. Kendim uydu ara kısmından kanal ayarlamaya çalıştığımda ise sadece 4 kanal buluyor, bulunanlar trt. diğerleri ise şifreli. yardımcı olabilir misiniz acaba

Kullanıcı avatarı
nikarus
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen nikarus »

philips 47PFL4307K/12 model televizyon var. sinyal yok sıkıntısı çekiyordum apartmanda tek bizde sorun var. forumdaki tv modelinin kanal listesini indirip aynı dediğiniz gibi tvelevizyona kurdum, oldu da fakat yarım saat geçtikten sonra hiç birşey yokken sinyal yok uyarısı geldi ve bütün kanallar gitti. silip tekrar yükledim ama olmadı. yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

puncover yazdı:42pfk6309 televiyonum var. İlk mesajdaki linkte bulunan dosyadan televizyonuma kanal yüklemesi yaptım, yükledi ancak hepsinde sinyal yok diyor. Kendim uydu ara kısmından kanal ayarlamaya çalıştığımda ise sadece 4 kanal buluyor, bulunanlar trt. diğerleri ise şifreli. yardımcı olabilir misiniz acaba

Uydu anten ayarlarınızın doğru olduğuna emin misiniz? Normalde karışık da olsa kanallar çıkıyor mu ki sıralı olarak kanal listesi almayı düşündünüz?

nikarus yazdı:philips 47PFL4307K/12 model televizyon var. sinyal yok sıkıntısı çekiyordum apartmanda tek bizde sorun var. forumdaki tv modelinin kanal listesini indirip aynı dediğiniz gibi tvelevizyona kurdum, oldu da fakat yarım saat geçtikten sonra hiç birşey yokken sinyal yok uyarısı geldi ve bütün kanallar gitti. silip tekrar yükledim ama olmadı. yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Birden bire gitmiş ise sorununuz uydu anten ayarlarındandır. Kanal listesi yüklemesi yapmadan karışık da olsa kanallar çıkıyor mu?
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
serkan8185
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen serkan8185 »

teşekkürler

Kullanıcı avatarı
vaart23
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen vaart23 »

Selam 2 sorum var:
TV: 32pfk 4109

1- philips in sitesinde ki güncellemeyi indirdim, dosyaları zip ten kurtarıp boş USB belleğin içerisine ekledim. tv yi kapattım, yeniden başlattım, güncellemeyi sordu : 2 buton var "güncelle" ve "iptal" fakat iki buton u da seçemiyorum? sağ sol tuşlarına bastığımda hiç bir şey olmuyor, sanki TV donuyor. yeniden kapatıp/açmak zorunda kalıyorum. neden olabilir? nasıl çözülür?

2- yayını uydudan izliyoruz. Bütün kanalları sildim. sizin dosyalarınızı nasıl yükleyebilirim? nasıl yükleniyor? nasıl kullanılıyor?

teşekkürler