Philips Smart TV (3000 Series) Turksat 4A Kanal Listesi

Turksat 3a, Turksat 4a uydu ve frekans ayarları, televizyonlar için kanal listeleri vs.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

polatcan yazdı:teşekkürler

Rica ederiz güle güle kullanın...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
cLamenJero
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen cLamenJero »

CM_TPM1012E_LA_CK.bin
CM_TPM1012E_LA_CK.xml

46PFL3108K/12 modeline ait TV den USB ye kopyalanmış kanal listesi. Bunu düzenleyecek kanal editör bulamadım. Sizde varsa linkini verebilirmisiniz? 3108 hazır kanal listesi yukarıda vermiş olduğunuz 3200 serisiyle aynımı?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

cLamenJero yazdı:CM_TPM1012E_LA_CK.bin
CM_TPM1012E_LA_CK.xml

46PFL3108K/12 modeline ait TV den USB ye kopyalanmış kanal listesi. Bunu düzenleyecek kanal editör bulamadım. Sizde varsa linkini verebilirmisiniz? 3108 hazır kanal listesi yukarıda vermiş olduğunuz 3200 serisiyle aynımı?

Sanırım 3000 serisi için kanal editör desteği yok. Samsung'un sitesinde bir yerde okumuştum bulursam paylaşırım.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
frantic
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen frantic »

Bende 39pfl3208k modeli var ben flasha yükledim linkteki dosyayı dediğiniz gibi yaptığımı düşünüyorum tv ye kopyala dedikten sonra başarısız diyor. Acaba benim modelime uyuyor mı kesin

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

frantic yazdı:Bende 39pfl3208k modeli var ben flasha yükledim linkteki dosyayı dediğiniz gibi yaptığımı düşünüyorum tv ye kopyala dedikten sonra başarısız diyor. Acaba benim modelime uyuyor mı kesin

Olmaması imkansız çünkü bu başlık o tv modeli için oluşturuldu. Tek denediğim modeldir. Diğerlerini tahmin ediyorum sadece olacağı konusunda. Ama dediğiniz model mutlaka olacaktır.

Sanırım benim de başıma gelmişti. Firmware güncellemesi yapmanız gerekiyor. Buradan indirebilirsiniz;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
frantic
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen frantic »

tek flash ile ikisini de halledebilir miyim hem kanal listesi hem de bu son gönderdiğin güncelleme , bir de güncelleme sorgulaması yaptım ve şuan en güncel hali diyor.

bir de digiturkplay izlemek istedim dün tv'nin internetinden açtım izlemek için flash player yüklemeniz gerekiyor diyor. yükle dedim ama çok versiyon çıkıyor bende indiremedim .

Bu televizyon beni illet edecek gibi gözüküyor valla çıldırttı yardım edebilirsen çok sevinirim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tek flashla ikisini de halledebilirsiniz ama ayrı ayrı halletmenizi tavsiye ederim. Yani öncelikle boş bir flasta firmware güncellemesini deneyiniz.

Tv ayarlarının içinde menüde veya genel ayarların içinde tvyi yeniden kur seçeneği var. tvnizi yeniden kurun, yukarıda verdiğim philips.com.tr linkinden'den tvnizin en son yazılımını indirip yükleyin. Tüm bu işlemlerden sonra güncelleme numaranızın 003.011.000.001 olduğunu kontrol ediniz.

Yeniden kur dediğinizde tv'nizin tüm ayarları sıfırlanır ama muhtemelen çözülür sorun.Sonra tv'yi tekrar başlatın ve kanal listesini tekrar yüklemeyi deneyiniz.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu arada;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Hi,

Flash player is not supported/not integrated in the TV web browser.

Toengel@Alex

Yani flash playerin desteklenmediği söyleniyor.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
frantic
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen frantic »

televizyonunuz zate güncel diyor ve usb ile dedenedm dediğniz dosyayı indirdim usb deki update dosyasındaki talimatları uygulayın diyor o da ingiizce bi yere kadar devam edebildim. yani firmware dediğiniz güncellemeyi yapamadım. kanal listesi diğer dosya zaten olmuyor bir türlü çözemedim. pişman etti adamı.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

frantic yazdı:televizyonunuz zate güncel diyor ve usb ile dedenedm dediğniz dosyayı indirdim usb deki update dosyasındaki talimatları uygulayın diyor o da ingiizce bi yere kadar devam edebildim. yani firmware dediğiniz güncellemeyi yapamadım. kanal listesi diğer dosya zaten olmuyor bir türlü çözemedim. pişman etti adamı.

Daha önce de söylemiştim. TV'yi yeniden kurmayı deneyiniz. Ama mevcut kanal listeniz silinecektir;
VSaBaH yazdı: Tv ayarlarının içinde menüde veya genel ayarların içinde tvyi yeniden kur seçeneği var. tvnizi yeniden kurun, yukarıda verdiğim philips.com.tr linkinden'den tvnizin en son yazılımını indirip yükleyin.

Yeniden kur dediğinizde tv'nizin tüm ayarları sıfırlanır ama muhtemelen çözülür sorun.Sonra tv'yi tekrar başlatın ve kanal listesini tekrar yüklemeyi deneyiniz.
 !

Resim