philips 4309-12 usbden kanal yükleme repair yapamıyorum

Turksat 3a, Turksat 4a uydu ve frekans ayarları, televizyonlar için kanal listeleri vs.
Kullanıcı avatarı
mehmetarslan2008
Acemi Üye
Acemi Üye

philips 4309-12 usbden kanal yükleme repair yapamıyorum

Mesaj gönderen mehmetarslan2008 »

Forumda vermiş olduğunuz dosyayı indirdim. Menüde sözü edilen yerden kanal yükleme işlemini başlatmama raümen televizyon kapanıp yeniden başlatılıyor ve usb içindeki repair dosyası otomatik olarak ekranda çıkıyor ancak bir türlü yükleme işlemini yapamadım.. yardımcı olursanız çok sevinirim.
Diğer yöntemlerle türksat 4-A yı hiçbir şekilde yükleyemedim. Tektek kanal girmeyi denedim verilen frekanslarla oldu ancak orada da 4a değil türksat 1c yazıyor..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: philips 4309-12 usbden kanal yükleme repair yapamıyorum

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Türksat 1C yazması sorun değil yine de çalışması gerekir. Şayet sorun yaşıyorsanız tv'nizin web sitesinden son güncellemeyi indirin ve kurun sorun çözülecektir.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
DreamMaker
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen DreamMaker »

"Menüde sözü edilen yer" neresi? ben bulamıyorum. Yardım lütfen

@vsabah @mehmetarslan2008

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Buradan detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz;
uydu-televizyon/philips-marka-tv-ler-ic ... 49052.html
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim