başkan belli oldu

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

başkan belli oldu

Mesaj gönderen ozgurcocuk »

CANAYDIN GÜVEN TAZELEDİ...

İSTANBUL - Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda yapılan kongrede 3212 geçerli oyun 1615’ini alan Özhan Canaydın, 3. kez Galatasaray Kulübü Başkanı seçildi. Canaydın’ın en yakın rakibi Yiğit Şardan 1331 oy alırken, diğer adaylardan Alp Yalman 206, Turgay Kıran ise 60 oyda kaldı.

CANAYDIN’IN YÖNETİM KURULU
Semih Haznedaroğlu, Cengiz Özyalçın, Mehmet Helvacı, Şükrü Ergün, Adnan Polat, Işın Çelebi, Celal Gürcan, Engin Akçakoca, Ali Gürsoy, Atilla Kınay, Ahmet Dadehayır, Haldun Üstünel, Tuncay Hazinedaroğlu, Fatih Gökşen, Vedat İrdel.

İSTİKLAL CADDESİ’NDE ‘CANAYDIN İSTİFA’ SESLERİ
Galatasaraylı bazı taraftarlar, gün boyunca Galatasaray Lisesi’nin dışında seçim sonuçlarını beklediler.

40-50 kişilik bir grup taraftar da lisenin kapısına kadar gelip “Galatasaray halkındır lisenin değil, Canaydın istifa” diye tezahürat yaptılar.

GÜRSOY: YÖNETİM BAŞARILI OLAMAZSA MÜDAHALE EDERİM
Galatasaray Kulübü’nde yeni dönemde görev almayan Ergun Gürsoy, “Göreve kim gelirse gelsin, başarılı olmak zorunda. Aksi durumda en geç 3 ay sonra müdahale edeceğim” dedi.

Sarı-kırmızılı kulüpte aralıklarla 5 dönem yöneticilik yaptığını vurgulayan Gürsoy, “Artık yönetici olarak dönemimi kapadım. Bu seçimde Özhan Canaydın için oy istedim. Ama göreve kim gelirse gelsin, başarılı olmak zorunda. Galatasaray’ın artık oyalanmaya tahammülü yok. En geç 3 ay içinde, kim gelirse gelsin, iş yapmazsa ortaya çıkıp müdahale edeceğim” dedi.

KESİN SONUÇ

Özhan Canaydın : 1615
Yiğit Şardan : 1331
Alp Yalman : 206
Turgay Kıran : 60