Skibbe bırakıyor

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
aLeM_oLsUn
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Skibbe bırakıyor

Mesaj gönderen aLeM_oLsUn »

Resim
İstenmediğim yerde durmam" diyen Alman çalıştırıcının, bugün idmana çıkmayacağı ve yönetime istifasını vereceği ileri sürüldü.

İstifa ediyor

"İstenmediğim yerde durmam" diyen Alman çalıştırıcının, bugün idmana çıkmayacağı ve yönetime istifasını vereceği ileri sürüldü.

DOSTLARINA SORDU
Galatasaray ile Skibbe'nin yolları ayrılıyor. Yönetimin şok bir kararla yardımcıları Ümit Davala ve Edwin Berkamp'ı görevden almasına bozulan Skibbe, 2 günlük izni fırsat bilip ülkesinin yolunu tutarken, yakın dostlarına da danıştıktan sonra son kararını verdiği bildirildi. "İstenmediğim yerde durmanın
bir alemi yok" diyen Alman hoca, bugün büyük ihtimalle idmana çıkmayacak.

ÜCRETİNİ İSTEYECEK
Başkan Polat ve yöneticilerle bir araya gelecek olan Skibbe'nin "Madem bana güvenmiyorsunuz. Görevi bırakıyorum" diyeceği ifade edildi. Alman hocanın bir yıllık ücretini de isteyeceği gelen bilgiler arasında. Öte yandan Skibbe'nin son olaylardan sonra bırakma kararı alması en çok Türk eşi Aylin hanımı üzdü. Aylin hanımın, Skibbe'yi kalması için ikna edemediği belirtildi.

Kullanıcı avatarı
eliff:)
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Skibbe bırakıyor

Mesaj gönderen eliff:) »

çokda lazımdı TUTANYOKYANİ :gülegüle:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Skibbe bırakıyor

Mesaj gönderen VSaBaH »

Galatasaray yıllardır arayıp da bulamadığı kadroyu ancak kurabildi ama hoca da iş yok.

Bence de gitsin. Sırf UEFA'da temsil edildiğimiz için istiyorum bunu.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim